Değirmenci Otomotiv ve Metal Endüstri A.Ş

DAHA İYİ BİR GELECEK İÇİN
ÜSTÜNKALİTE İLE ÜRETİM

1900 ’lü yılların ilk başlarında, dedelerimiz tarafından yapılan sıcak demircilik ile su değirmeni kurma ve işletme faaliyetlerimiz 1950’li yıllara kadar devam etmiştir. Devamında, dizel un değirmenleri kurma ve işletme, kağnılara dingil (aks) imali, elle ve at ile çalışan su tulumbaları üretimi sürdürülmüştür.

1960 ’lı yıllardan sonra benzinli ve dizel su motorlarının bakım-onarım ve yedek parçalarının imalatı, motorlu taşıtların bakım-onarım ve yedek parçacılığı, ayrıca çevrede yaygın olan av tüfeği sektörüne yedek parça imalatı, torna ve kaynak isçiliği faaliyetlerimiz 1990’lı yıllara kadar devam etmiştir.

Kuruluşumuz 1994 yılında yeni bir yapılanma ile Limited Şirket haline dönüşmüş ve imalat programına ağırlık verilmiştir.
DEĞİRMENCİ, 1995 yılında ilk CNC tezgahının devreye girmesiyle ürün çeşidini çoğaltmıştır. 1998 yılında, 13.500 m²‘lik arazide 1800 m²’lik kapalı alana sahip, sosyal tesis ve idari kısım bulunan fabrikasına taşınmış daha sonra münferit imalattan (yarı seri/seri) imalat sistemine geçmiştir. Sonraki yıllarda gelişen piyasa koşullarına ayak uydurarak, CNC tezgahlarının sayısını arttırmış ve üretim kapasitesini genişletmiştir.

Firmamız, Ocak 2004’ten itibaren, bünyesinde yeni bir yapılanmaya giderek ISO 9001:2000 eğitim çalışmalarına başlamış ve Mayıs 2004 tarihinde Anonim Şirket haline dönüşmüştür. DEĞİRMENCİ OTOMOTİV VE METAL END. A.Ş. ISO 13485:2016 ve ISO 9001:2015 belgelerine sahiptir.

DEĞİRMENCİ OTOMOTİV VE METAL END. A.Ş. halen yurt içine ve yurt dışına otomotiv parçaları, silah yedek parçaları, sağlık sektörüne muhtelif tıbbi cihazlar ve savunma sanayiine yedek parçalar üretmektedir.

3 Eksenli CNC Makine (3 Axis CNC Machine)

4 Eksenli CNC Makine (4 Axis CNC Machine)

C Eksen Torna (C Axis Lathe)

Freze (Milling Machine)

Torna (Lathe)

Pelet Ve Bb Tabancası (Pellet and BB Guns)

Tabancalar Veya Tabanca Parçaları, 30 Mm Üzerinde (Guns or Gun Parts, Over 30 mm.)

Savunma Sanayi

Medikal Ürünler

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.