ÇİZGİ TEKNOLOJİ ELEKTRONİK TASARIM VE ÜRETİM A.Ş.

Çizgi Teknoloji Elektronik Tasarım ve Üretim Aş. 1994 yılında ülkemizde endüstriyel otomasyon ve IT ürünleri konusunda katma değeri yüksek ileri teknoloji ürünleri geliştirmek ve üretmek amacı ile kurulmuş bir teknoloji şirketidir.

1999 yılından itibaren kendi bünyesinde kurduğu Ar-Ge ekibi ile programlanabilir kontrol cihazları, insan makine arabirimleri (MMI/HMI), ve embedded PC uygulamaları olan endüstriyel panel PC, barebone PC ve 19” endüstriyel (sunucu-workstation) iş istasyonları, kiosklar, LCDbilgilendirme ve kurumsal iletişim (Dijital Signage) panelleri gibi ürünlerin tasarımını ve üretimini yapmaktadır.

2005 yılında Artech markasını ticari marka olarak tescillemiş ve kendi ürün yelpazesini oluşturmuştur.

Artech marka Panel PC ürünleri endüstriyel standartlarda olup önden IP65 koruma sınıfına sahiptirler ve endüstriyel şartlarda, yüksek sıcaklık, rutubet, toz, elektriksel gürültü gibi dış etkilerden etkilenmeyecek ve 7/24 çalışacak şekilde tasarlanmışlardır. Üretimimiz ISO9001 sertifikalı olup, ürünlerimizin garanti süresi 2 yıldır. Signage ürünlerimiz ise LCD TV ve ince istemciler gibi tüketici elektroniği sınıfındaki cihazlardan farklı olarak özellikle digital signage uygulamalarının gerektirdiği endüstriyel özellikleri sağlamaktadırlar.

Firmamız ürünleri  birçok fabrika ve kurumsal firmada, otomotiv, gıda, ilaç-sağlık ve kimya sektörleri gibi güvenlik ve güvenirlik ile hassasiyetin on planda olduğu sektörlerde shopfloor IT ve proses kontrol uygulamalarında, birçok mağaza, show room ve alış veriş merkezinde kullanılmakta, Ürünlerimiz bir çok sistem entegratörü firmalar tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca birçok ulaşım noktası ve hastanede, firmamız üretmiş olduğu bilgilendirme ekranları Tercih edilmiştir.

Bina otomasyonu konusunda özellikle Hastane Binaları konusunda uzmanlaşmıştır. Gelistirdiği Ameliyathane Kontrol Sistemi en ileri teknolojiye sahip olup, Artech Bina Otomasyon Sistemine veya diğer Bina Yönetim Sistemlerine entegre olabilmektedir.

Artech marka endüstriyel cihazlar üreten Çizgi Teknoloji Elektronik Tasarım ve Üretim Aş.  firmasının sadece PC tedarikçisi bir firma olmayıp, endüstriyel elektronik cihazlar, otomasyon, OTVT ve Bilgi Teknolojileri konularında 15 yıllı aşkın bir süredir faaliyet gösteren ve 50 kişilik ekibi çözümler üreten bir mühendislik firması olduğunu, tüm tecrübe ve bilgi birikiminin endüstriyel sistemlere ve entegrasyonuna yönelik olduğunun altını önemle çizmek isteriz.

Saygılarımızla.

Programlanabilir Kontrol Cihazları

MMI/HMI (Makinelerin İnsanlarla Anlaşması)

Endüstriyel Panel PC

Barebone PC

19” Endüstriyel İş İstasyonları

Kiosklar

LCD Bilgilendirme

Kurumsal İletişim Panelleri

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.