CET KOMPOZİT VE EPOKSİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

CET A.Ş.  2018  yılında Ömer Güven tarafından havacılık ve savunma sanayine yönelik dışa bağımlılığı azaltmak amacıyla Teknopark Istanbul’da kurulmuştur. Kurulumunda yegane amaç olan yurt dışına stratejik ürünlerdeki bağımlılığı azaltıcı yerli performans epoksi sistemlerini geliştirmektir. 6 ay gibi kısa bir sürede savunma sanayinde 5 farklı platformda kullanılan ürünleri yerlileştirmiş olup seri üretime başlamıştır.

Kurucumuzun katma değerli ve know-how ağırlıklı ürün üretme çabasının sonucu olarak epoksi ve kompozit sektöründe Dünyaca ünlü markalarda çalışan Türk mühendisler CET A.Ş. çatısı altında yerli sistemlerin geliştirilmesi için üstün bir motivasyonla çalışmaktadırlar.

Gençlerin dinamizmi ile sektörde tecrübeli danışmanların birikimini kendine has harmonisi ile yorumlayan CET A.Ş. Türk kompozit sektöründe yerli olarak daha önce üretilmemiş ürünlerin Türk mühendislerin emekleri ile Türkiye’de üretmeye başlamış ve her geçen gün ürün gaminı sektördeki çözüm ortaklarının talepleri doğrultusunda genişletmektedir.

Yapıştırıcılar

Kaplamalar

Kompozitler

Kalıp Sistemleri

Epoksi

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.