CANOVATE ELEKTRONİK ENDÜSTRİ VE TİC. A.Ş.

Canovate Group, kurulduğu 1979 tarihinden günümüze kadar küçük bir AR-GE atölyesinden bünyesinde bilişim, Telekom, savunma sanayi, ısıtma/soğutma, çelik yelek, elektro optik sistemler, kargomatik, otomat sistemleri, Canpark AVM ve Hilton Oteli’nin bulunduğu büyük bir şirketler grubuna dönüşmüştür.

İstanbul Çekmeköy’de ileri teknoloji üretim yapan mühendislik odaklı bir şirketler grubu olan Canovate Group,  Data Center (Veri Merkezi), Fiber Optik , Savunma Sanayi, Kargomatik  ve Otomat sistemlerinde uçtan uca çözüm sunan portföyü ile dünyanın önde gelen inovasyon odaklı global firmalarından biridir. Ayrıca ısıtma-soğutma, iklimlendirme ve yenilenebilir enerji sistemleri alanında yaptığı yatırımlar; termal radar, kameralar ve entegre güvenlik sistemleri üzerine yaptığı çalışmalar; savunma sanayinde donanım ve yazılım geliştirerek özel projeler için sunduğu çözümlerle sektörde hızla yükselmektedir.

Canovate Group, yeniliklerin sınırlarını zorlayarak müşterilerinin özel ihtiyaçlarına uygun ürünleri, hizmetleri ve çözümleri bulmaları için yardımcı olmaktadır.

Bağlantı, Kablo ve Kablaj Teknolojileri (Connectors, Cable and Cabling Technologies)

Veri Merkezleri

Fiber Optik Altyapısı

Yapısal Kablolama

Rack Kabinetler

Kargo Otomat Sistemleri

Otomat/ Vending Machines

İklimlendirme Çözümleri

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.