C.E.S. İLERİ KOMPOZİT VE SAVUNMA TEKN. SAN. VE TİC. A.Ş.

CES İleri Kompozit ve Savunma Teknolojileri A.Ş., Savunma ve Havacılık uygulamalarına yönelik ileri kompozit parça tasarımı, geliştirmesi, üretimi ve sistem entegrasyonu faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

İleri teknoloji kompozit tasarımı ve üretimi için gerekli altyapı, yetenek ve tecrübeye sahip olan firma, uzmanlığı doğrultusunda kurduğu makina parkı ve personel altyapısı ile ülkemizin ve dünyanın önde gelen savunma ve havacılık firmalarının çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.

Havacılık sektöründe edindiği kompozit konusundaki uzmanlığını, kara ve deniz platformlarına da taşımayı başaran CES, 2012’de bünyesine dahil olduğu %100 Türk sermayeli Açık Grubu’nun sermaye gücü ile yüksek katma değerli projeler üretebilmek için Ar-Ge faaliyetlerini de sürdürmektedir.

Balistik kompozit çözümler konusunda öne çıkan tecrübeye ve uzmanlığa sahip kadrosu ile, yeni kurduğu, Türkiye’nin en yüksek kapasiteye sahip ileri kompozit imalat fabrikasında, faaliyet alanlarını genişletebilmek için yatırımlarına devam etmektedir.

Ankara-Temelli’de, 17.000 metrekare alan üzerine kurduğu İleri Kompozit imalat fabrikasında, havacılık projelerinin yanı sıra, havacılıktaki üretim standartlarını entegre ettiği, kara ve deniz araçları platformları ve bu platformlara entegre edilebilecek balistik kompozit malzeme üretimlerini gerçekleştirmektedir. 2017 yılından itibaren de kendi markasıyla kişisel balistik korumaya yönelik ekipmanlar (kask, plaka, kalkan, sütre… vb.) tasarım ve üretimine başlamıştır.

CES, hizmet verdiği sektörlerde gelişmeleri yakından izlemekte, genç ve dinamik kadrosu ile her geçen gün kendini geliştirerek ihtiyaçlar doğrultusunda büyümeyi planlamaktadır.

Balistik Koruma

Savunma Kompozitleri

Havacılık ve Uzay Kompozitleri

Otomotiv Ve Demiryolları

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.