Boğaziçi Savunma Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş

Türkiye’nin teknolojik olarak bağımsızlaşması çalışmalarına katkı sağlamak amacıyla milli ve özgün vizyonuyla, Türkiye’nin Drone Tespit ve Engelleme Sistemi İLTER’i üretirken en önemli motivasyonumuz her zaman kendi mühendislerimize ve beyin gücümüze güvenmek oldu. 

Savunma Sanayii ve Türk Silahlı Kuvvetleri envanterine giren savunma teknolojilerimizin başarısında da sürdürülebilir üretim, AR-GE ile istihdam sağlayarak milli ekonomiye katkı kültürümüz rol oynamaktadır.

Yüksek yerlilik oranına sahip İLTER Drone Tespit ve Engelleme ve Yangın Bastırma ve Söndürme alanlarında dünya çapında en ileri teknolojik sistemleri geliştirmeyi hedefliyoruz.  

Sonuç odaklı düşünen ekip ruhumuz, modern işletmeciliğe dayalı güçlü kurumsal yapımız ile AR-GE, ÜR-GE ve üretim süreçlerinin entegrasyonunu sağlayarak yeni teknolojileri dinamik olarak uyguluyoruz. 

İhtiyacı belirleme, tasarım ve üretimin yanı sıra Sivil ve Savunma Sanayii ’nin hızla gelişmekte olan teknolojinin yarattığı tehditlerden minimum masraf ve maksimum güvenlik ile bir adım önde olmasını sağlıyoruz.

İLTER RF Drone Tespit ve Engelleme Sistemi

İLTER J150 Drone Tespit ve Engelleme Sistemi

İLTER J250 Drone Tespit ve Engelleme Sistemi

İLTER J150D Drone Tespit ve Engelleme Sistemi

İLTER HP Mobil Yüksek Güçlü GNSS Yanıltma ve ISM Engelleme Sistemi

İLTER J250 RADAR Drone Tespit ve Engelleme Sistemi

İLTER RADAR Drone Tespit ve Engelleme Sistemi

Otomatik Yangın Bastırma Ve İnfilak Önleme Sistemi

İLTER Yazılım

Jammer

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.