BİRLEŞİK METAL VE ISIL İŞLEM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Türkiye’de kurulduğu günden bu yana birçok yeniliğe öncülük eden Birleşik Metal, 12.000’in üzerinde ticari işbirliğine ulaşmış, 53’ün üzerinde ülkeye ihracat yapmış, sayısız bilinmeyen çeliği sektöre tanıtmış ve kazandırmış, 15 farklı çelik kalitesini Türk mühendisleri ile tasarlamış, üretmiş ve dünya pazarına sunmuştur.

Birleşik Metal’in sektöre getirdiği en önemli yeniliklerden biri, spesifik üretim süreci için yeni tasarlanmış “firmaya özel” çeliklerdir. Birleşik Metal, 2002 yılından bu yana Türkiye’ye birçok yeni çelik kazandırdı. şimdi ise “Birleşik – Performans” konsepti ile tüm bu yeni nesil çelikleri tek bir grup altında toplamakta ve ayrıca özel çelikler konusunda dünyadaki tüm gelişmeleri yakından takip ederek proses odaklı bu yüksek performanslı çelikleri değerli sanayicilerimize sunmaktadır.

Birleşik Metal’in kuruluş felsefesi olan “Kimse çözemezse BİRLEŞİK çözer” düşüncesi; bu ülkeden kazandıklarımızı bu ülkeye verme bilincimiz ve hiç bitmeyecek olan borcumuzu ödeme duygusunu taşımamızdır.

Düşük Alaşımlı Çelik (Low Alloy Steel)

Paslanmaz Çelik (Stainless Steel)

Yüksek Alaşımlı Çelik (High Alloy Steel)

Performans Çelikleri

Sıcak İş Takım Çelikleri

Soğuk İş Takım Çelikleri

Toz Metalurjik Çelikler

Plastik Kalıp Çelikleri

Paslanmaz Kalıp Çelikleri

Bakır Alaşımları

Isıl Dirençli Çelikler

Nitrasyon Çelikleri

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.