AVAS METAL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

HAKKIMIZDA; 1974 yılından gelen tecrübe ile ANKARA BRONZ ALAŞIMLARI MAK. İNŞ. GIDA TUR. MÜH. NAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak hizmetinizdeyiz. olduğu bilgi birikimi ve farklı döküm yöntemlerinde uzmanlaşmış olup Bronz , Aliminyum, Pirinç ve diğer Özel Bakır alaşımlarının ölçülerinde dökümünü yapmaktadır. Dökmekte olduğumuz alaşımlardan bazıları;


 Kalay Bronzu /Aluminyum Bronzu/Mangan Bronzu / Silisyum Bronzu / Kurşunlu Kalay Bronzu/Yüksek Kurşunlu Kalay Bronzu / Nikel Kalay Bronzu ve Pirinçler,Aluminyumlar, Özel Bakır alaşımları


 ANKARA BRONZ ALAŞIMLARI MAK. İNŞ. GIDA TUR. MÜH. NAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. bilgi birikimi sayesinde; Sürekli Döküm Yönteminin bronz malzemelerin homojen tane yapısı , işlenebilirlik ve mekanik özellikleri üzerinde Kum ve Savurma Döküm yöntemlerine göre daha olumlu etkisi söz konusudur. Bu yöntem ile Dolu ve Delikli Yuvarlak, Altı köşe, Lama, Kare ve özel kesitlerde döküm yapılabilmektedir. Özellikle Yüksek Kurşunlu Kalay Bronzlarında, Kurşun çökelme sorunu nedeniyle tercih edilmesi gereken tek yöntemdir. Hammadde girişinden mamul çıkışına kadar olan süreç içinde her malzeme döküm öncesi verilen analize göre takip edilmektedir.


 Yılların oluşturduğu tecrübemizle en büyük varlığımızın acil ihtiyaçlarınıza hızlı cevap vermek kabiliyetimiz olduğuna inanmaktayız. Bu hizmetimizi özel durumlarınızda siparişinizi takiben saatler içinde yerine getirebilmekteyiz. Hızla değişen Metal Teknolojisindeki yenilikleri müşterileriyle paylaşma sorumluluğunun farkında olan ANKARA BRONZ ALAŞIMLARI MAK. İNŞ. GIDA TUR. MÜH. NAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. sizlere bu alanda her gün yükselen kaliteyi sunmayı ilke edinmiştir.


 Ostim Sanayi merkez binamızda sanayide kullanılan her türlü metaller , (Bronz ,Aluminyum , Bakır , Pirinç ,İthal Sfero ve Pik,Paslanmaz çelik,Civa çeligi,Yağ çeligi vb ..) Mühendislik Plastikleri (Kestamid,Polyamid ,Akrilik,Politef, Pom c, PVC , Fiber ) ve benzeri mamullerin toptan ve perakende satışları yapılmaktadır.


Bu bilgi birikim ve tecrübeyle 2017 yılında kurmuş olduğumuz AVAS METAL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. olarak;


MİSYONUMUZ; Alaşımlı Alüminyum , Paslanmaz Çelik’ler başta olmak üzere Renkli Metaller ve Mühendislik Plastikleri ürünlerinde tercih edilen firma olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak… Savunma, Makine Kalıp Sanayi sektörü ve tüm sektörlerde en geniş ürün yelpazesine sahip olan firma olmakla birlikte kaliteli , yenilikçi hizmetimiz ile müşteri memnuniyetinizi kazanmak.


VİZYONUMUZ; AVAS METAL SAN TİC. A.Ş olarak , Alüminyum ve Paslanmaz Çelik ihtiyacını sürdürülebilir şekilde Uluslararası Standart ve Kalitede Müşteri Memnuniyetini esas alarak hizmet vermektir.

Alüminyum ve Alaşımları (Aluminum and Its Alloys)

Bakır ve Alaşımları (Copper and Its Alloys)

Bronz (Bronz)

Magnezyum ve Alaşımları (Magnesium and Its Alloys)

Nikel (Nickel)

Paslanmaz Çelik (Stainless Steel)

Pirinç (Brass)

Talaşlı İmalat (Machining)

Alüminyum

Bakır

Pirinç

Bronz

Mühendislik Plastikleri

Paslanmaz Çelik

Çelik Profil

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.