ASSAN ELEKTRONİK İMALAT PAZARLAMA SAN.TİC.A.Ş.

Assan Elektronik 1980 de endüstriyel elektronik cihazlar üreten küçük bir firma olarak kurulmuştur. 2013 yılı sonunda ortaklık sonucu, DMY Grup şirketler bünyesine katıldı. Bunun sonucu olarak, şuan bulunduğumuz yeni fabrika binası, makine parkı, insan kaynağı ve yeni ürün gamı için ARGE yatırımları ile büyüme süreci daha da hızlandı.

Firmamız kendi tasarımı LED aydınlatma ürünlerinin yüksek teknoloji tesislerimizde üretilmesinin yanında Elektronik kart üretim faaliyetleri genişletilerek sektöründe lider bir çok kuruluşa ait ürünlerin , komponent temini , üretim ve testleri ile anahtar teslim hizmet vermektedir. İlk etapta endüstriyel alanda faaliyet gösteren firmalara ait elektronik kart üretimlerinde kazandığımız tecrübeyi yüksek teknolojiye sahip sektörlere ait üretimlereaktarmaya başarmıştır. 2016 yılı itibari ile savunma sanayi lider kuruluşlarından Aselsan ve Roketsan ‘ın onaylı Elektronik Kart Üretim ve Elektro Mekanik Montaj tedarikçisi unvanını
almıştır. 1 yıl gibi kısa bir sürede bu firmaların bu alandaki tedarikçiler içinde ilk sırlardaki yerimizi aldık. Roketsan ile 2017 yılında Stratejik Çözüm Ortağı olarak faaliyetlerimizi güçlendirdik.

Savunma sanayi başta olmak üzere farklı sektörlerden öncü kuruluşlardan Netaş, Savronik ,Airties , Meteksan , Makel , Tetaş gibi firmalara ait elektronik kartların üretimlerini gerçekleştirmekteyiz. 2018 yılı itibari ile de havacılık tarafında faaliyet gösteren TEI,ALTINAY gibi firmaların elektronik kart üretimleri ile yan sanayi olduk.
Gelişen teknolojiyi takip etmek , faaliyet gösterdiğimiz alanda son teknoloji yatırımları yaparak öncü olmak misyonumuzdur.

Bu gün hizmet verdiğimiz alanların talebi olan tüm teknolojiler bünyemizde tamamı mevcuttur. Yenilikleri takip ederek bunları bünyemize katmak , müşterilerimizin tasarımlarına en üst seviyede kalite ile hayat vermektedir.

Dünya genelinde kaynaklarımız , grup içi malzeme tedarik için distribütörlüklerimiz ve esnek yapımız ile doğru malzemeyi en hızlı şekilde temin ederek projelerin zamanında tamamlanması
sağlanmaktadır.

LED

Elektronik Kart

Yaşlandırma Testleri

Flying Probe Test Sistemi

Incirciut Test Sistemi

Functional Test Sistemi

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.