ASFEN MAKİNA VE TARIM ALETLERİ SAN.VE TİC.A.Ş.

ASFEN MAKİNA 1980 yılında kurulmuştur. Konusunda önde gelen kuruluşlardan olan ASFEN MAKİNA Traktör, İş makinaları, Otomotiv ve diğer Sektörlere hizmet vermektedir. Firmamız teknolojinin gerektirdiği bütün makinalara ekipmanlara ve takım aparatlarına sahiptir.

ASFEN MAKİNA, bünyesinde saç şekillendirme, kaynak, talaşlı imalat, kaplama, boya, montaj operasyonlarını müşteri istekleri doğrultusunda gerçekleştirmektedir. Ayrıca kalıp ve aparatları kendi içerisinde CNC makinaları ve CAD-CAM sistemleri ile geliştirdiği kalıp atölyesinde yapabilmektir.

İstanbul Zeytinburnun’ da konuşlanmış olan fabrikamız, 6000 metrekarelik kapalı alanda faaliyet göstermektedir.

ASFEN MAKİNA A.Ş.'nin, gelişmekte olan dünya standartlarını yakalama konusunda Genel Müdür ve Yöneticilerinin ileri düşünceli yapısıyla, Kalite Yönetimine geçme gerekliliğine ihtiyaç duyulması üzerine, Kalite Yönetim Sistemi ile ilgili yapılan gerekli tüm faaliyetler, üst yönetim tarafından desteklenmektedir. ISO 9001:2015 standardının revizyonu ile birlikte ASFEN kalite yönetim sistemi yenilenmiş ve INTERTEK firması tarafından sertifikalandırılmıştır

Egzoz Sistemleri Ve Parçaları, Motorlu Araç (Exhaust Systems And Parts, Motor Vehicle)

Şase Parçalar

Kaynaklı Parçalar

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.