ARTI ENDÜSTRİYEL ELEKTRONİK AŞ

ARTI ENDÜSTRİYEL ELEKTRONİK, 1995 yılında kurulmuş ve kuruluşundan bugüne endüstriyel ve askeri uygulamalara yönelik elektronik güç dönüşümü, ara yüz ve kontrol devreleri tasarımı yapan KOBİ statüsünde bir işletmedir.

Şirketimiz, endüstriyel sistemler ile askeri kara, hava ve deniz uygulamaları için müşteri ihtiyaçlarına uygun tasarımlar, prototip üretimi ve seri üretim yapmaktadır. ARTI tarafından üretilen veya tasarlanan birimler, entegre olduğu üst birimin gerektirdiği askeri standartlara göre uyarlanmış testlerle doğrulanmakta ve askeri uygulamaların gerektirdiği zorlu çalışma alanlarında kullanılmaktadır.

ARTI, endüstriyel elektronik alanında, yeni tasarımlarına ek olarak mevcut sistemlerin geliştirilmesi ve modernizasyonu konularında da çalışmalar yapmaktadır.

Temel ve uygulamalı araştırmalardan, teknoloji ve ürün yönetimine kadar bir çok faaliyet, Ar-Ge ve mühendislik projeleri yönetimine uygun olarak yürütülmektedir. Ar-Ge projelerinin önemi gözönünde bulundurularak, kimi hala başlangıç aşamasında, kimi geliştirme aşamasının farklı safhalarında kimi de tamamlanma sürecinde olan bir çok başarılı proje yürütülmektedir. Ar-Ge projelerimizin bir kısmı AB tarafından desteklenmekte; bir kısmı devlet kurumları ve sektör üyeleri ortaklığı ile yürütülmektedir.

Çeşitli lokomotiflerde kullanılan elektronik denetim kartlarının geliştirilmiş eş değerlerini tasarlayıp, üretimini yapan ARTI, aynı zamanda rüzgâr ve güneş enerjilerinin elektrik enerjisine dönüştürülmesi ve elde edilen enerjinin depolanarak çevrim dışı kullanılması ya da doğrudan şebekeye beslenmesini sağlayan ürünlerin tasarlanması ve geliştirilmesi çalışmalarını da takip etmektedir.

Güç Dağıtım Birimleri

Güç Dönüştürücüler

Batarya Yönetim Sistemleri

Mekanik Tasarım

Kablaj Tasarım

Gömülü Yazılım Tasarım

Analog ve Sayısal Tasarım

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.