ARTE ELEKTRİK ELEKTRONİK İLETİŞİM SAN. İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

2003 yılında İstanbul Türkiye’de kurulan Arte Elektronik bugün 2.5 milyon usd sermaye ve aylık 40.000m2 kapasite ile tek yüzlü, çift yüzlü, çok katlı ve alüminyum baskılı devre kartı üretimini titizlikle gerçekleştirmektedir.

Baskılı devre kartı üretimi yaptığımız sektörlerin başında; aydınlatma, otomotiv, endüstriyel elektronik, tüketici elektroniği, medikal ve iletişim sektörleri gelmektedir.

Türkiye’nin en büyük PBC, CNC kapasitesine sahip olan firmamız son teknoloji ve tam otomatik makinaları ve kalıplı üretimi sayesinde yüksek hacimli ve hızlı üretim yapabilmektedir. Üretim parkurumuzda Schmoll ve Posalux gibi dünyaca tanınan markalarda son teknoloji makinalarımız yer almaktadır. Makina parkurumuzda aynı zamanda dünyanın önde gelen elektriksel test makinaları üreticisi ATG markalı optik ve elektriksel test makina ve ekipmanları bulunmaktadır.

UL, ISO9001 ve ISO14001 uluslararası sertifikalara sahip olan firmamız kapsamlı kalite kontrol sistemi ile müşterilerine kaliteli ve hızlı hizmet sunmaktadır.

Çok Baskılı Devre Kartı (PCB)

Tek Yüzlü Baskılı Devre Kartı

Çift Yüzlü Baskılı Devre Kartı

Çok Katlı Baskılı Devre Kartı

Alüminyum Baskılı Devre Kartı

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.