ARMELSAN SAVUNMA TEKNOLOJİLERİ SAN. VE DIŞ TİC.A.Ş.

ARMELSAN özellikle su altı akustiği ve teknolojileri konusunda alanında uzmanlığa sahip bir yüksek teknoloji kuruluşudur. Kurulmuş olduğu 2012 yılından bu yana dek özellikle su altı sistemleri alanındaki uzmanlığı ile sadece Türkiye değil aynı zamanda dünya pazarında da pay sahibi olma yönünde çalışmalarını güvenle ve başarıyla sürdürmektedir. ARMELSAN olarak üretimi gerçekleştirilen ve en son yeniliklere sahip
sistemler ile sualtından gelebilecek mayın, dalgıç, sualtı aracı veya denizaltı, torpido gibi her türlü tehdide karşı, tespit, tanımlama, sinyal işleme, arşivleme ve modelleme işlevleri gerçekleştirilmektedir.
Projeler süresince sahip olunan yüksek teknoloji, gelişmeye açık inovatif yaklaşımlar sergilenmektedir.
Hali hazırda firmamızda her biri kendi alanında uzmanlık ve teknolojiye sahip olan Firma yönetiminin vizyoner anlayışını sahiplenmiş iş arkadaşlarımızla ve üç farklı lokasyonda ancak tek bir yürek ile gelişen ve değişen ve ülkemize katkı sağlamaya çalışan bir kurum olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
Bunların yanı sıra halen Teknopark İstanbul yerleşkesinde inşa faaliyetleri devam etmekte olan ARMELSAN Ar-Ge ve Ana Yönetim ve Üretim Binasının tamamlanması da gücümüze güç katacaktır.
ARMELSAN Savunma Sanayiinin gerektirdiği tüm yüksek standartta çalışma usul ve gereklerini benimsemiş ve bu özelliklere sahip olan bir kurumdur.
Müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına ve artan dış tehditlere karşı da teknoloji üretmek ve hayata geçirme hususlarında gereken her türlü yeteneğe sahiptir.
Üretim hattında çıkarmış olduğumuz Dalgıç Tespit Sonarı, Karinaya Monteli Denizaltı Savunma Harbi Sonarı ürünlerimiz mevcut gemi inşa projelerinde yeni inşa edilen yada modernize edilen platformlarda yerlerini almaktadır.
Uzmanlık alanımızda bulunan her türlü Aktif ve Pasif sonar sistem ve cihazlarının en yüksek standartlarda üretimi ve kalifikasyon faaliyetleri aralıksız olarak devam etmektedir.
Üretimi gerçekleştirilen sualtı sistem ve cihazlarının sahip oldukları ve kendilerini benzerlerinden üstün kılan özellikleri, deneyimli iş arkadaşlarımızın yıllar süren çalışmaları sonucunda ortaya çıkan sistemlerdir.

İş Sınıfı Uzaktan Kumandalı Su Altı Robotu (ROV)

Dalgıç Tespit Sonarı

Mayın Avlama Sonarı

Helikopter Daldırma Sonarı

Denizaltı Savunma Harbi Sonarı

Düşük Frekanslı Aktif Sonar

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.