ARMA ELEKTRONİK METAL SAN.VE.TİC.LTD.ŞTİ.

Arma Elektronik Ülkemizin en eski ve en büyük Alüminyum Soğutucu üreticilerinden biridir, Arma’nın Faaliyetine başlaması 1970’li yıllara dayanıyor.Alüminyum soğutucu ve kutu imalatı ile müşterilerimizin elektronik devrelerini korumaya ve ömrünü uzatmaya çalışarak kuruldu.Her geçen gün değişen teknoloji ve devre tasarımları ile birlikte komplex termal sorunlarına çözüm bulabilmek için sürekli geliştirme bilincinde olan firmamızın binlerce ürün kalıbı mevcuttur.

Ülkemizdeki en büyük teknoloji , savunma, ulaştırma , enerji ve güç kaynağı üretici şirketlerinin soğutucu ve alüminyum kasa/kutu ihtiyacını karşılamaya devam ediyoruz. Arma olarak soğutucu ürün grubunu ülkemizde ilk üreten üretici olduk. 2000’li yıllara girdiğimizde ise yükselen soğutucu ihtiyacına ek olarak aydınlatma dünyası da dönüşmeye başladı.Bu dönüşümü mevcut bilgi birikimimiz ve tecrübemizle harmanlayarak LED profil tasarlamaya ve üretmeye başladık.

Sürekli gelişim, yenilikçiliğin önde olduğu firmamızda ürün portföyümüzü sürekli geliştirmekte ve yeni nesile aktarılan bilgi birikimi ile iş ortaklarımıza yüksek kaliteli ürün sunmaya devam ediyoruz.

LED Profil Tasarımı

Dairesel & Yüksek Performans Soğutucular

Led Kasalar

Alüminyum Soğutucu

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.