Arksoft Bilişim Teknolojileri Tic. San. A.Ş.

ARKSOFT olarak, müşterilerimizin bilişim sektöründeki ihtiyaçlarına en uygun çözüm alternatiflerini geliştirerek, kendilerinin bir sonraki ve en iyi versiyonlarına geçmelerine yardımcı oluruz.Müşteri memnuniyeti en önemli odağımızdır. Yaptığımız işe ve müşterilerimiz üzerindeki etkimize derinden önem veriyoruz.
İşlerimiz tamamen garantilidir ve uyguladığımız çözüm en güncel yöntemlerle ele alınır. Sorunları kısa sürede algılar, hızlı çözüm üretir ve aynı sorunun tekrarlanmamasını sağlarız.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz edip, en uygun çözüm alternatiflerini oluşturup, karşılıklı olarak memnuniyeti sağladıktan sonra çalışmaya başlarız. Uygun olan çözüm, sisteme entegre edildikten sonra gerekli güncelleme ve bakım desteğiyle, çözümün sürekli gelişen bilişim teknolojilerine uyumunu gerçekleştiririz.

Easy2Patch, tüm ekibinizin bilgisayarlarında kurulu üçüncü parti yazılımların güncellemelerini manuel olarak gerçekleştirme ihtiyacını ortadan kaldırır, iş gücünden tasarruf etmenize ve organizasyonunuzun bilişim güvenliğini arttırmanıza yardımcı olur. 

SessionLimit, Türkiye'nin ilk ve tek, yerli, Aktif Dizin üzerinde kullanıcı oturum yönetimi yazılımıdır. Son kullanıcılar için güvenli ve kolay oturum politikaları tanımlayarak, kurumların ihtiyacı olan güvenlik önlemlerini almalarını, yönetmelerini ve denetime hazır raporlar oluşturmalarını sağlar. BDDK oturum açma mevzuatı ile tam uyumlu olan SessionLimit sayesinde;
- İzinsiz açılan oturumları izleyin ve önleyin
- Hem interaktif hem uzaktan bağlantı ile açılan oturumları kontrol edin
- Kimlik ve veri hırsızlarına karşı önlem alın
- İki adımlı doğrulama ile koruma sağlayın
- Detaylı raporlama ve analiz oluşturun 

ARKSSPR, kurumunuzdaki kullanıcıların IT departmanından destek almadan parola alma ve değiştirme işlemlerini gerçekleştirmelerine imkan sağlar. Kurumunuza özel SSPR uygulamasıyla çalışanlarınız unuttukları parolaları en güvenli şekilde sıfırlayabilir; SMS, web veya mobil uygulama üzerinden pratik bir şekilde parola alabilir. 

Güvenli Bilişim Teknikleri (Secure Computing Techniques)

Yazılım Mühendisliği (Software Engineering)

Komuta Kontrol İstihbarat Yönetimi (Command Control Intelligence Management)

Ağ Güvenliği (Network SecurityAğ Güvenliği)

Kimlik ve Erişim Yönetimi (Identity and Access Management (IAM))

Uygulama Güvenliği (Application Security)

Veri Güvenliği (Data Security)

Siber Güvenlik Danışmanlık ve Eğitim (Cybersecurity Consultation and Training)

Üçüncü Parti Yazılım Süreçlerini Otomatikleştirme

Özel Parola Sıfırlama Portal Uygulaması

Aktif Dizin Üzerinde Kullanıcı Oturum Yönetimi

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.