ARI SAVUNMA HAVACILIK ELEKTRONİK ve ELEKTROMEKANİK A.Ş.

ARI SAVUNMA HAVACILIK

"İNSANSIZ SİSTEMLERDE ÇÖZÜM ORTAĞINIZ"

2017 yılında faaliyete geçen firmamız Ar-Ge, Mühendislik ve Üretim yeteneklerine sahip, özellikle İnsansız sistemler ve bu sistemlerin unsurları üzerine faaliyet gösteren, YERLİ VE MİLLİ bir şirkettir. 

Hedef müşteri kitlemiz, öncelikli olarak Savunma Sanayi ve Endüstriyel Kuruluşlardır. Bu kurumların kritik görev tanımlarında kullanabileceği (savunma sanayinde yüksek süratli insansız hedef uçaklar, insansız su üstü ve su altı hedefleri vb. enerji sektöründe enerji nakil ve petrol boru hatlarının izlenmesi, bakım onarım ve güvenlik kontrollerinde, insan, mühimmat ve erzak taşıma vb.) insansız hava aracı sistemlerini geliştirmek ve geliştirilen araç ve ekipmanları müşterilerimizin hizmetlerine sunmayı hedefliyoruz. Bunu yaparken de çözüm üreten bir anlayışa sahip olmak ana vizyonlarımızdan bir tanesidir.

Tüm bu tasarım ve geliştirme çalışmaları sırasında ekibimiz, iş ortaklarımız ve müşterilerimize karşı yasalara uygun gereken gizlilik kuralları çerçevesinde açık sözlü, dürüst ve çözüm odaklı olarak hareket etmekteyiz.

Tüm bu faaliyetler için konularında uzman ekibimizde öncelikle işini daha çok bir kazanç unsurundan öte bir ideal olarak benimsemiş kişilerden oluşturmaya gayret gösteriyoruz.

Mekatronik Mühendisleri, Elektrik ve Elektronik Mühendisleri, Yazılım Mühendisleri ve İha-1, İHA-2 sertifikalarına sahip pilotlarımızla, Ülkemize hizmet edecek ürünler geliştiriyoruz. Tersine mühendislik yeteneğimiz de SSB’nin EYDEP raporlarında mevcuttur.

Gece ve Gündüz görüşlü Görüntüleme amaçlı Drone (30x Zoom),

Suya  inip kalkabilen Amfibik Drone,

İlaçlama ve yük taşımaya (silah, mühimmat vb.) uygun döner kanat multikopterimiz

Görev tanımına göre adapte edebileceğimiz sabit kanatlı uçağımız bulunmaktadır.

Sabit Kanat, Döner Kanat platformlar ile birlikte bunların Yer Kontrol istasyonları, elektronik kartları ve yazılımlarını da kendi bünyemizde üretmekte ve test uçuşlarını yapabilmekteyiz.


YERLİ ve MİLLİ olmaktan gurur duyuyoruz.

ÜLKEMİZ için GELİŞMEYE, BÜYÜMEYE, ÜRETMEYE DEVAM EDİYORUZ.

İnsansız Kara, Deniz ve Hava Araçları (Unmanned Land / Sea / Air Vehicles)

Yalın Üretim (Lean Manufacturing)

İnsansız Hava Araçları

Kompozit Üretim

CNC İmalat

Elektronik Kart Tasarım-Üretim

Yazılım Hizmetleri

İnsansız Platform Üretimi ve Temini

İnsansız Hava Araçları -1,-2 Pilotluk Hizmeti

Kablosuz Haberleşme

Aerodinamik Uçuş ve Fonksiyon Testleri

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.