AKTİF SAVUNMA SANAYİ LTD.ŞTİ.

Aktif Sav. San. Ve Tic. Ltd. Şti. 2015 yılında Güvenlik kuvvetlerinin toplumsal olayların önlenmesinde ihtiyaç duydukları ürünleri, düşük maliyetli ve kaliteli ürünlerle karşılamak ve AR-GE faaliyetlerinde sürekliliği sağlayarak ürün yelpazemizi artırmak amacıyla kurulmuştur.

Piroteknik malzeme üretimi konusunda teknoloji ve özgün ürün üreten, dünya pazarında da tanınan ve aranan bir firma olmak maksadıyla yola çıkan firmamız, elle atılan Sis ve Göz yaşartıcı Gaz El Bombası, Tüfekle atılan 37/38 mm ve 40 mm Gaz fişekleri, Ses ve Işık Fünyesi (Flashbang), Rubberball gibi piroteknik malzemelerin üretilmesinin yanı sıra, 37/38 mm ve 40 mm Gaz tüfeklerinin tedarikçisi konumundadır.

 Türkiye’nin en saygın kurumlarından olan “Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu” (TÜBİTAK) ile müştereken, teknik bilgi seviyemizi ve sahip olduğumuz yeteneklerimizi geliştirmek en önemli hedefimizdir.

Ürettiğimiz ürünler zorlu testlere tabi tutularak, en kaliteli ürünün elde edilmesi temel amaçlarımızdan birisidir. Bu olağanüstü çalışmanın sonucunda ürünlerimiz, Türk Güvenlik Kuvvetleri ile dünyanın çeşitli ülkelerinde büyük bir ilgi ile karşılanmış ve yoğun talep almaya başlamıştır. Kaliteli ürünü en ekonomik fiyata tedarik etme amacına yönelik faaliyetlerimize büyük bir özveri ile devam etmekteyiz.

Anti İsyan Silahları

Arka Boru & Çözümler

Biber Spreyleri

Biber Topları

Duman Projeleri

El Bombası

Duman El Bombası

Flaş Bombası

Kauçuk Toplar

Köpük Kartuşlar

Parmak İzi Spreyleri

Parmak İzi Tozları

Sinyal Kartuşları

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.