AKBA HAVACILIK KİMYA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Sektördeki 15 yıllık deneyim ve bilgi birikimimizi AKBA Kimya çatısı altında toplayarak, seçkin piyasamızdaki yerimizi almış bulunmaktayız. AKBA Kimya olarak; Türkiye’de ilklere ve yeniliklere imza atma düşüncesi ile, HAVACILIK sektöründeki dışa bağımlılığı görerek çalışmalarımızı bu yönde yoğunlaştırdık.

Yaptığımız AR-GE çalışmaları neticesinde; havacılık sektöründe kesinlikle olması gereken sertifikalandırma sürecini de tamamlayarak BOEING ve AIRBUS firmalarının dünyada belli sayıda olan onaylı tedarikçileri arasında yerimizi aldık. Bugün itibarı ile üretimini yapmakta olduğumuz uçak temizleme ve bakım kimyasalları ürünlerimiz BOEING ve AIRBUS tarafından onaylı ve sertifikalıdır. Bu başarı, tamamıyla geçmiş yıllardaki bilgi birikimimiz ve yaptığımız yatırımlar neticesinde gerçekleşmiştir.

Havacılık sektöründeki millileştirme çalışmaları ışığında; ülkemizin yurtdışına bağımlılığını azaltıcı çalışmalar yapmak ve ekonomik katkı sağlamak amacıyla çıktığımız bu yolda, hedefimiz en büyük olmak değil fakat seçkin piyasamız içerisinde en iyisi olmaktır.

UÇAK TEMİZLEME VE BAKIM KİMYASALLARI

UÇAK TEMİZLEME VE BAKIM KİMYASALLARI

H-21 UÇAK DIŞ YÜZEY TEMİZLEYİCİ

H-21 UÇAK DIŞ YÜZEY TEMİZLEYİCİ

H-220 ANTİFRİZLİ KOKU ÖNLEYİCİ SOLÜSYON (BLUE JUICE)

H-220 ANTİFRİZLİ KOKU ÖNLEYİCİ SOLÜSYON (BLUE JUICE)

BUZ ÇÖZÜCÜ VE ÖNLEYİCİ SOLÜSYON

BUZ ÇÖZÜCÜ VE ÖNLEYİCİ SOLÜSYON

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.