AKAR MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Akarmak 1990 yılında Eskişehir’de kurulmuş olup, tecrübesiyle ve ISO 9001:2015 kalite yönetimi standartlarına sahip olarak otoklav & basınçlı kaplar ve sterilizasyon sistemleri üretmektedir.

Akarmak, kompozit malzemelerin kürlenmesi için kullanılan kompozit otoklavlarını, entegre alt sistemler ile birlikte anahtar teslim proje olarak, Uzay ve Sivil Havacılık, Savunma, Otomotiv ve Spor endüstrilerindeki faaliyet gösteren dünya çapındaki müşterilerimize sağlamaktadır. Ürün yelpazemizde endüstriyel ölçekte üretimi sağlayan büyük ebatların yanı sıra laboratuvar tipi küçük ebatlar ile müşterilerimizin tüm kalite gereksinimlerini karşılamaktadır.

Akarmak kompozit, yapı malzemeleri, cam, lastik kaplama / kauçuk kürleme, gıda ve atık sterilizasyonu gibi çeşitli endüstriyel uygulamalar için otoklav ve basınçlı kap imalatı gerçekleştirmektedir.  Modern alt yapımız ve tecrübeli ekibimiz sayesinde, en yüksek güvenlik önlemleri ve özel bayonet kapak sistemleri ile birlikte, 5 metre çap, 63 metre uzunluğa kadar otoklav üretimi yapabilmektedir.

Ürünlerimiz uluslararası standartlara uygun üretilmekte ve ürünlerin sertifikasyonu için Bureau Veritas, TUV, Lloyd, Hartford Steam Boilers gibi yine uluslararası bilinirliği olan kuruluşlar ile çalışılmaktadır. Firmamız bugüne kadar CE, ASME ve diğer sertifikasyonlara sahip 500’den fazla otoklav ve basınçlı kap imalatı gerçekleştirmiştir.

İŞ KOLU VEYA KOLLARI

Ar-Ge ve Üretim faaliyetlerimizin odaklandığı ana iş kolları:

  • Mühendislik ve Tasarım
  • Kaynaklı İmalat
  • Talaşlı İmalat
  • Montaj
  • Kalite
  • Otomasyon
  • Kurulum ve Satış Sonrası Servis

Otoklavlar

Tıbbi Atık Sterilizasyon Sistemleri

Lastik Kaplama Makineleri

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.