Airaks Teknoloji Anonim Şirketi

Hakkımızda 

Sivil ve savunma sanayinde milli ve uluslararası projelerde yer alarak üstlendiğimiz kritik görevlerle kazandığımız mühendislik ve teknoloji birikimimizi önemli yatırımlar yaparak genişlettik ve bugün; askeri ve sivil otonom insansız sistemler alanında kara, deniz ve hava platformlarına yönelik çalışmalar yürütmeye devam etmekteyiz. Yerli kaynakları kullanarak geliştirdiğimiz özgün ve kritik sistemler ile ülkemizin sivil kamu ve özel sektör ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretiyoruz. 
 
Türkiye’nin savunma sanayi ihtiyaçları öncelikli olmak üzere sahip olduğumuz teknoloji tabanlı faaliyetlerimizi; kamu ve özel sektör ihtiyaçlarına yönelik çeşitlendiriyor ve sivil havacılıktan, tarıma, kolluk kuvvetlerinden, askeriyeye uzanan geniş bir yelpazede yenilikçi çözümler üretiyoruz.
Genel merkezi başkent Ankara'da bulunan Airaks Teknoloji Anonim Şirketi, tedarikçilere, hammaddelere ve sürdürülebilir başarı için gerekli genç, yaratıcı yetenek havuzuna doğrudan erişimden yararlanır. Bu kaynaklardan yararlanarak, küresel bir iş gücüne dönüşme hedefiyle emin adımlarla ilerlemektedir.
Bugün, Airaks Teknoloji Anonim Şirketi modern dünyanın ihtiyaçlarını yeniden tanımlıyor. Tarım, savunma, arama ve kurtarma, afetle mücadele ve diğer alanlardaki ihtiyaçlara karşılık, çalışmalarına yeni bakış açıları ve çözümler getirerek, daha hızlı gerçeklemesi hususunda en iyisini yapıyor.

Zirai İlaçlama Dronu

Mühimmat atımı yapan Hava aracı

Roket fırlatma Sistemli hava aracı

VTOL

Güdüm Sistemi

Döner Kanat Gözetleme Sistemi

Çanta Tipi yer istasyonu

Mobil Yer İstasyonu

Yangınla Mücadele Dronu

İnsansız Hava Aracı

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.