AFS HASSAS DÖKÜM SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

AFS Hassas Döküm Avrupa standartlarında, döküm yapabilecek kapasitede olup Otomotiv, Makine, Savunma Sanayi, Havacılık, Medikal, Silah ve Tarım gibi birçok sektörlere hizmet vermektedir. AFS Hassas Döküm bir tedarikçi firma olmasının yanı sıra aynı zamanda müşterilerine, ürün geliştirme partneri yaklaşımında bulunarak tasarım desteği de vermektedir.
1 gram dan 50 kg a kadar parça üretimi ve aylık 60.000 kg döküm kapasitesine sahip olan firmamız üretimini 2.000 m2’lik kapalı bir alanda gerçekleştirmektedir. Döküm malzemeleri olarak; Çelik, paslanmaz çelik, sfero, alüminyum ve bakır alaşımları kullanılmaktadır.  Bu malzemeler, Avrupa ve uluslararası standartlara uygun şekilde gerekli teçhizat ve donanıma sahip metalürji laboratuvarlarımız da test edilerek dökümü yapılmaktadır.
Kimyasal analiz spektrometremiz, sıvı metalin döküm aşamasında numune alınarak alaşım kontrolünün doğru olarak yapılmasını sağlamaktadır. Bu analizin yanı sıra fiziksel testler, mikroskobik incelemeler ve boyutsal ölçü kontrolleri de bünyemizde yer almaktadır. Ayrıca; kalıp tasarımı, işleme, ısıl işlem ve kaplama gibi prosesler de bünyemizde ve onaylı tedarikçilerimizde yapılabilmektedir.

Hassas Döküm

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.