3E Elektro Optik Sistemler San. ve Tic. Ltd. Şti.

2005 yılında tamamen yerli sermaye ile kurulan 3E, askeri, kolluk kuvvetleri ve sivil uygulamalara en doğru, güvenilir ve yaratıcı çözümleri sunan optronik ekipman ve sistemlerin tasarımı, geliştirilmesi, teknik bilgisi ve üretiminde uzmanlaşmış bir yüksek teknoloji şirketidir.

Askeri ve sivil uygulamalarda, çok yönlü, sahada kanıtlanmış ve sağlam ürünlerle görev ihtiyaçlarını karşılamak için birinci sınıf çözümler sunuyoruz.

Dinamik bir ekiple 3E, son teknoloji tasarım ve üretimi bir adım daha ileriye taşımak için optronik ve hedefleme sistemlerinin sınırlarını zorluyor. Ekibimizin gelişimi önceliklerimizden biri olduğu için Ar-Ge'de insan ve finansal kaynaklara sürekli yatırım yapıyoruz. Eğitime yatırım yaparak ve ekibimize güncel bilgiler sağlayarak, görüntüleme ve hedefleme çözümlerinde yeni ölçütler belirliyoruz.

Sürekli gelişen gereksinimlerinizi karşılamak ve uçtan uca görev çözümleri sunmak için ilhamı yeniliğe dönüştürüyoruz. Entegre uzmanlık sayesinde 3E, mevcut en iyi elektro-optik çözümleri sunar.

Tüm süreçleri göz önünde bulundurarak, Dünyamızı korumak için sıfır atık politikası ile zararlı çevresel etkileri ya ortadan kaldırıyor ya da minimuma indiriyoruz. Hayatın her alanında çeşitliliğe, etik değerlere ve sürdürülebilirliğe değer veriyoruz. Yenilikçi ruhumuzu farklı fikirleri, bakış açılarını ve yaşam tarzlarını bir araya getiren kapsayıcı vizyon üzerine inşa ediyoruz.

Cihazlar ve Elektromekanik Yapılar (Devices and electromechanical Structures)

Elektronik Karşı Tedbir - Elektro Optik (ESM - Electro Optical)

Multi Sensör EO Sistemleri

Termal Görüş Sistemleri

Gece Görüş Sistemleri

Lazer Sistemleri

Lazer Mesafe Ölçerler

Gündüz Görüş Sistemleri

Destek Ürünleri

Taktik Tripodlar

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.