3DÖRTGEN TEKNOLOJİ BİLİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

21. yüzyılın üretim ve modelleme teknolojileri arasında yer alan 3D yazıcıları odak noktasına alan 3dörtgen 2013 yılında kuruldu. Çalışma alanları ile teknolojiyi bir araya getiren 3dörtgen kafesinde insanların 3D yazıcıları deneyimleyeceği bir alan oluşturarak üretim teknolojileri üzerinde farkındalık oluşturduk. Konsept mağazası ile dünyada da ilk olmayı başardı. 2013 yılından bu yana aynı heyecanla Türkiye’ye katkı sağlamak amacıyla farklı teknoloji ve ürünlerini bünyesine katan 3dörtgen olarak ürünleri ile ilgili eğitim, iş danışmanlığı ve üretim uygulamaları alanlarında hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ultimaker, Raise3D, BCN3D, SHINING 3D gibi dünyanın önde gelen masaüstü 3D yazıcı ve tarayıcı markalarının Türkiye’deki partneri olmanın yanında, bu teknolojilerin topluma katkı sağlaması amacıyla sosyal fayda projeleri ile ortak çalışmalar yürütüyoruz. Sahip olduğumuz kültür ve toplululuk oluşturma motivasyonu, bizi ticari bir işletme olmanın ötesine taşıyor. Sorumluluğu sadece ürün ve hizmet sunmak olmadığı konusunda hemfikir olan yaratıcı, deneyimli, hevesli ve genç bir takımdan oluşuyoruz.

Kendi segmentinin en iyileri olan dünya markalarıyla yaptığımız işbirlikleri sayesinde hem endüstri hem de tasarım dünyası için samimi ve çözüm odaklı üst düzey bir çözüm ortaklığı sözü veriyoruz. Daha yakından tanışmak için en kısa zamanda, yenilenen 3dörtgen’de buluşalım.

İleri Prototipleme (Advanced Prototyping)

3D Yazıcı

3D Yazılım

3D Tarayıcı

Filament

3D Baskı ve Tarama

3D Yazıcı Teknik Servis

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.