Üye Firmamız C-Prot, İhracatı Hızlandıranlar – Teknoloji Sağlayan Firmalar İçin Üstün Başarı Ödülüne Layık Görüldü

 

25-27 Nisan tarihinde İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen Mobilefest 2024 fuarında düzenlenen törende İhracatı Hızlandıranlar ödülleri sahiplerini buldu.

“İhracatı Hızlandıranlar – Teknoloji Sağlayan Firmalar İçin Üstün Başarı” Ödülü “Güvenlik ve Siber Savunma” kategorisinde C-Prot ödüle layık görüldü.

Ödül töreni sonrası açıklama yapan Üstündağ "Bu prestijli ödülü almak, C-Prot olarak güvenlik ve siber savunma alanında yaptığımız çalışmaların önemli bir yansımasıdır. İhracatı hızlandıran teknoloji sağlayıcıları arasında yer alarak bu ödüle layık görülmek, ekibimizin özverili çalışması ve teknolojimizin sektördeki etkisi için büyük bir gurur kaynağıdır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve en son teknolojilerle güvenliklerini sağlamak için sürekli gelişiyoruz. Bu ödül, bize daha da büyük bir sorumluluk yüklemiş ve daha iyisini yapma yolunda motivasyonumuzu perçinlemiştir. Gelecekte de müşterilerimize en üst düzeyde güvenlik ve hizmet sunmaya devam edeceğiz.

"C-Prot olarak, bu ödülle birlikte güvenlik ve siber savunma alanındaki üstün başarımızı bir kez daha kanıtlamış olduk. Geçmişte aldığımız önemli ödüllerin ardından bu ödülü de kazanmak, global arenadaki konumumuzun ve başarılarımızın bir göstergesi daha olmuştur. Bu ödüller, siber güvenlik çözümlerimizin etkinliğini ve rekabet gücümüzü açıkça göstermektedir." dedi.