SAHA İstanbul Üyelik Ön Başvuru Formu

SAHA İstanbul olarak, devletimizin yerli sanayini geliştirme hedeflerinde yardımcı olmak amacı ile kurduğumuz sistemin temel şartı yerli ve milli üretici olmaktır.

Üyelik

0
ÜNİVERSİTE

Üniversitelerimiz ile sanayimizi destekleyen

Sanayi Kuruluşu

Ülkemizin önde gelen sanayi kuruluşlarının bir arada olduğu

1
Toplam Üye

Her geçen gün daha da büyüyen bir aileyiz

Üyelik Hususları

Yerli ve Milli Olmak

SAHA İstanbul olarak, devletimizin yerli sanayini geliştirme hedeflerinde yardımcı olmak amacı ile kurduğumuz sistemin temel şartı yerli ve milli üretici olmaktır.

Üretmek

Dernek bünyesinde ithalatçı, hizmet sektörü, tüccar, yabancı sermayeli firma yer almamaktadır.

Üretim Potansiyeli

Firmanızın yerli ve milli üretici olması, Savunma Sanayine, Sivil Havacılığa ve Uzay sektörüne ürün üretmekte olması, üretme potansiyelinin olması ya da üretmeyi hedeflemesi

Müracat

Yukarıdaki hususlar tamamlandığında  formunun, imza sirküleri ile firmanızı temsil yetkisi sabit olan siz, varsa diğer Yönetim Kurulu Üyeleri ya da temsil yetkisi bulunan Genel Müdür adına doldurulması gerekmektedir. Bu şekilde hazırlanan müracaat formunun ekine, adına tanzim edilen şahsın nüfus cüzdan fotokopisi, şirketinizin imza sirkülerinin fotokopisi iki adet fotoğraf ve firmanızı tanıtan sunum, görsel, vs. ile birlikte ıslak imzalı SAHA İstanbul adresine kargo yolu ile göndermeniz gerekmektedir.

Sorulara ne kadar detaylı cevap verirseniz sizi o kadar iyi tanırız ve o oranda daha fazla yardımcı oluruz. Kişisel bilgileriniz sizin izniniz olmadan paylaşılmaz. Ciro, ihracat ve ithalat rakamları sektörel istatistikler oluşturulması ve sektörün gelişiminin izlenmesi maksadıyla istenmiştir ve ilerleyen aşamalarda bu bilgileri güncellemeniz istenecektir. Sizin izniniz olmadan firma adı verilerek bir paylaşım söz konusu olmayacaktır.