0
ÜNİVERSİTE

Üniversitelerimiz ile sanayimizi destekleyen

Sanayi Kuruluşu

Ülkemizin önde gelen sanayi kuruluşlarının bir arada olduğu

1
Toplam Üye

Her geçen gün daha da büyüyen bir aileyiz

Üyelik Hususları

Yerli ve Milli Olmak

SAHA İstanbul olarak, devletimizin yerli sanayini geliştirme hedeflerinde yardımcı olmak amacı ile kurduğumuz sistemin temel şartı yerli ve milli üretici olmaktır.

Üretmek

Dernek bünyesinde ithalatçı, tüccar, hizmet sektöründen ve yabancı sermayeli firma yer almamaktadır.

Üretim Potansiyeli Olmak

Firmanızın yerli ve milli üretici olması, Savunma Sanayine, Sivil Havacılığa ve Uzay sektörüne ürün üretmekte olması, üretme potansiyelinin olması ya da üretmeyi hedeflemesi esastır.

Üyelik Başvurusu

Yukarıdaki hususlar tamamlandığında Üyelik Başvuru formunun, imza sirküleri ile firmanızı temsil yetkisi sabit olan kişi adına doldurulması gerekmektedir. Bu şekilde hazırlanan ıslak imzalı Üyelik Başvuru formunu, adına tanzim edilen şahsın nüfus cüzdan fotokopisi, şirketinizin imza sirkülerinin fotokopisi, iki adet fotoğraf, ticaret sicil gazetesi, vergi levhası ve oda faaliyet belgesi ile birlikte SAHA İstanbul adresine kargo ile göndermeniz gerekmektedir.

Ayrıca info@sahaistanbul.org.tr adresine firmanızın Türkçe ve İngilizce tanıtımları ile vektörel logonuzu (pdf veya ai formatında) göndermenizi rica ederiz.

Üyelik Ön Başvuru Formu

Aşağıdaki sorulara ne kadar detaylı cevap verebilirseniz sizi o oranda tanıma ve yardım etme şansımız olur. Kişisel bilgileriniz sizin izniniz olmadan 3. taraflarla paylaşılmaz. Ciro, ihracat ve ithalat rakamları sektörel istatistikler oluşturulması ve sektörün gelişiminin izlenmesi maksadıyla istenmiştir ve ilerleyen aşamalarda bu bilgileri güncellemeniz istenecektir. Sizin izniniz olmadan, firma adı verilerek bir paylaşım yapılması söz konusu değildir.