PAVO TASARIM ÜRETİM ELEKTRONİK TİC.A.Ş.

Hakkında

Ürün Grupları

İletişim

Pavotek kurulduğu 2003 yılından bu yana, başta aviyonik sistemler, askeri elektronik ve haberleşme sistemleri, askeri ve sivil ağ cihazları, askeri bilgisayar terminalleri, akıllı enerji dağıtım şebekelerine yönelik çözümler, güç elektroniği, nesnelerin interneti ve otonom sürüş olmak üzere elektronik ve gömülü sistemler alanında çok sayıda başarılı proje gerçekleştirmiştir. Bu süreç içerisinde ülkemizin ilk Switch/Router cihazının yüzde yüz yerli geliştirilmesi gibi ilklere imza atmış, hava platformlarında kullanıma uygun servo motor teknolojisi gibi stratejik önem arz eden yetkinlikleri ülkemize kazandırmıştır. Bununla birlikte gerçekleştirdiği çok sayıda Ar-Ge projesi ile teknoloji transferinin ötesine geçerek özgün çözümler üretmeye devam etmektedir.

Pavotek olarak geliştirdiğimiz ürünlerin elektronik, mekanik ve yazılım tasarımları kendi mühendislerimiz tarafından yapılmakta olup bu ürünleri yüksek teknolojiyle donatılmış üretim tesisimizde üretmekteyiz. Gerçek zamanlı işletim sistemimiz PavOS ile mühendislerimiz tarafından geliştirilen çok sayıda modüler yazılım ve donanım kütüphanesi sayesinde kısa sürede karmaşık problemlere yönelik tasarım yapabilme kabiliyetine sahibiz. Tasarım, üretim, test ve sertifikasyon aşamalarından oluşan tüm süreci kendi bünyemizde, zorlu askeri ve aviyonik kalite standartlarına tam uyumlu bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Pavotek’in faaliyet ve ürün yelpazesinin genişliği, Türkiye’nin hedef stratejik kararları doğrultusunda, savunma sanayinin millileştirilmesi konusunda ortaya konulan iradenin doğrudan bir sonucudur. Şirket olarak, bu alanda ortaya çıkan farklı ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamayı görevimiz bilerek üzerimize düşeni bu hissiyatla yapmaktayız. Bu süreçte kazanmış olduğumuz tecrübe ve yetkinlikler sayesinde, her türlü ihtiyaca yönelik elektronik ve gömülü sistemlerden meydana gelen çözüm üretebilme kabiliyetini kazanmış olup, Siber Güvenlik ve Yapay Zeka gibi alanlarda başlatmış olduğumuz çalışmalar ile kabiliyetlerimizi daha da genişletmekteyiz. Vizyonumuz, dünyada hızla gelişen teknolojinin bir öncüsü olmak ve bu sayede ülkemize, toplumumuza ve ekonomize katkı sağlamaktır.

  • Switch ve Router
  • Taktik Alan Sistemleri Haberleşme/ Kontrol Birimleri
  • İHA Aviyonik Sistemler
  • +90 (0) 216 354 72 86
  • +90 (0) 216 354 76 77
  • www.pavotek.com.tr
  • info@pavotek.com.tr
  • Pavo Tasarım – Teknopark İstanbul Ar-Ge Yerleşkesi,A Blok, Zemin Kat, Kurtköy/Pendik, Türkiye