MAKRO MARİN MÜHENDİSLİK SİS.MÜM.İMALAT SAN. TİC.LTD.ŞTİ.

İletişim

MAKRO MARİN MÜHENDİSLİK SİS.MÜM.İMALAT SAN. TİC.LTD.ŞTİ.

Makro Aero, havacılık, savunma ve lojistik ana sektörlerinde; sivil-askeri, ticari havacılık ve MRO firmalarına Uçak ve Helikopter Erişim Standları ve Platformları, Dok Sistemleri, MRO Aletleri ve Yer Destek Teçhizatları üreten ISO 9001: 2015 sertifikalı havacılık ve mühendislik şirketidir.

Makro Aero ailesi olarak müşterilerimize, günlük operasyonlarında mühendislik ve operasyonel zorluklarını karşılamak için teknik olarak kanıtlanmış, uygun maliyetli çözümler ve yenilikçi ürünler sunmayı amaçlıyoruz.

Müşteriler ile çalışma sürecimizde, iletişimin gücüne şiddetle inanıyoruz. Bir müşteriye sadece standart bir ürün sunmuyoruz. Önce müşterinin ihtiyaçlarını anlamak ve en iyi çözümü aldığından emin olmak için iletişim kuruyoruz. Bu yüzden zamanımızın önemli bir kısmını müşteriyle etkileşime ayırıyoruz.

Tasarım faaliyetlerimizde ise sürekliliği esas alarak müşterilerimize hem standart hem de ihtiyaçlarına yönelik özel ürünler sunuyoruz. Firma olarak, tüm dar ve geniş gövdeli uçak tipleri için havacılık erişim stantlarından uçak yer destek teçhizatlarına kadar çok geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız.

Makro Aero, her özel ihtiyaca uygun tasarım hazırlamakta birlikte Üretim Servis Hizmetleri, Mühendislik Servis Hizmetleri, Bağımsız Üçüncü Parti Servis Hizmetleri, Proje ve Sözleşme Yönetimi Hizmetleri de vermektedir.

Ürün Grupları

  • Uçak ve Helikopter Erişim Standları ve Platformları
  • Dok Sistemleri
  • MRO Aletleri
  • Yer Destek Teçhizatları

Sektörü

 Havacılık/  İş Makineleri ve Yer Ekipmanları/  Mühendislik