HELİKOPTER PLATFORM SERTİFİKASYON DAN. HİZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Contact

HELİKOPTER PLATFORM SERTİFİKASYON DAN. HİZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Şirketimizin kuruluş misyonu helikopter platformu (heliport, helidek) gibi çalışma alanlarını en üst seviyede hazırlamak hazırlatmaktır. İş güvenliği ve oluşum tamamlandıktan sonraki faaliyetlerin aksaksız ve oluşabilecek kaza kırım gibi olumsuz şartları en hasarsız güvenli hale getirmektir. Büyük bir hızla gelişen dünyamızın, ülkelerin teknolojik değişimlerini takipçisi olarak, biz inspektorler ve danışmanların görevi standartları uluslararası platformlarda takip etmek ve uygulamaktır. Sorumluluğumuzun bilincinde eğitim ve tecrübeye kıymet vererek ekip ve ekipmanlarımızın yüksek kalitede olmasına çaba gösterdik göstermeye de devam edeceğiz. Bizim için her şeyden kıymetli olan güzel ülkemizin en iyisine layık olduğu bilinci ile çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Sertifikasyon inspektörlerimiz ve danışmanlarımız Türk Loydu (TL), Lord Register (LR), Bureau Veritas (BV), NATO, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) helikopter platformu ve havacılık donanımları standartlarını uygular. Sertifiye edilmiş olan platformun hangi usullere göre çalışacağını, platform kullanıcı personele anlatmak, sertifikasyon sonucu oluşan bilgilerin tamamını Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’ne bildirmektir.

Helikopter platformu ile ilgili bilgi ve deneyimlerimizi, kişi ve kurumlara aktarmak, elde ettiğimiz tecrübelerimizi sahada kullanabilmek ve en mükemmele ulaştırabilmektir. İnşa ve yapım aşamasında dünya çapında standartları şartnamenin vazgeçilmez maddeleri olarak değerlendirmeye katmak. Danışmanlık yapılacak alanlarda firma çalışanlarına en doğru bilgiyi vermek, yapılan işin günümüzde ve gelecekte takipçisi olmaktır.

Heliplat faaliyet alanı askeri platformlar (kara-deniz), yat, kuru yük, tanker, petrol platformu, acil iniş liman platformları, bina üstü, bahçesi, helikopter ambulans, helikopter taksi vb. bulunan Helidek ve Heliportlar için platform ve hangar ihtiyacını tüm sistem, cihaz, materyal ve malzeme ile tam ve eksiksiz anahtar teslimi yapabilmektir.

PRODUCT GROUP

• Material Of Helicopter Accident İncident and
Special clothing for deck personnel
• Fire equipment and special fire clothing
• Insulated helicopter grounding equipment
• Fuel and service system equipment
• Battery charging equipment
• Visual Landing Support System (Lighting)
• Service system (helicopter start-fuel-nitrogenfresh
water)
• Deck equipment (Mapa-Puntel-Punter-chassis
links)
• Platform Painting
• Communication Equipment
• HANGAR (interior hardware and cover)

Sector

 Test/ Artificial intelligence/ Aviation/ Cable Production and Cabling/ Certification/ Communication and Antenna Systems/ Iron and Steel/ Lighting/ Paint and Coating/ Textile