HASSAS MÜHENDİSLİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

İletişim

HASSAS MÜHENDİSLİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

HASSAS Mühendislik, metal işleme sektöründe kullanılan her türlü kesici takımın üretilmesi ve doğru formda yeniden bilenmesi için kullanılan, Takım Bileme Tezgâhlarının tasarım ve üretiminde uzmanlaşmış, nadir “Yerli Üretici” firmalarımızdan biridir.

Bu tecrübe ve birikimlerimiz bizi zaman içerisinde, endüstrimizin farklı dallarında ihtiyaç duyulan Otomasyon Sistemlerinin tasarım ve üretiminde de yetkin hale getirmiştir.

Müşteri odaklı çalışma sistemimiz ile firma ihtiyaçları doğrultusunda çözümler sunmaktayız. Üretim metotlarımız ve ürünlerimizde kullanılan hassas parçalar, imalat alanındaki 40 yıllı aşkın tecrübemizin bir neticesidir.

Bir imalatçı firma olarak müşteri memnuniyetinin, daha büyük başarılara imza atmada asıl etken olduğuna ve firma başarısının, müşterilerimizin başarısından geçtiğine inanıyor ve bunu temin etmek için takım çalışması içinde, ileriye dönük AR-GE çalışmalarına çok önem veriyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaç duydukları servis, eğitim ve her türlü destek alanlarında onların yanında olarak memnuniyetlerini kazanmak, firmamızın ana felsefesidir. Kurulduğumuz günden bugüne temel amacımız, daima kalite için çalışmak ve müşterilerimizin güvenini kazanmak olmuştur.

Ürün Grupları

• Takım Bileme Tezgâhları
• CNC Takım Bileme Tezgâhları
• Otomasyon Sistemleri
• Plastik ve Kalıp Sistemleri
• ACS Kesici Taşları

Sektörü

 Endüstriyel Makinalar ve Üretim Ekipmanları/  Metal İşleme