ÜNİVERSİTE SANAYİ İŞBİRLİĞİ

Gençlerde Savunma, Havacılık ve Uzay Farkındalığının Oluşturulması” isimli projemiz T.C. İç İşleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı tarafından desteklenmektedir.

Amacımız Farkındalık.

Proje kapsamında üye firmalarımız, Marmara Üniversitesinde öğrencilerle biraraya gelecek ve sektörel, mesleki ve teknik bilgiler ışığında öğrencilerin bilgilendirilmeleri sağlanacaktır.

Gençlerde Savunma, Havacılık ve Uzay Farkındalığının Oluşturulması” isimli projemiz T.C. İç İşleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı tarafından desteklenmektedir. Bu proje ile amacımız; üniversite-sanayi işbirliğini oluşturarak üniversiteli gençlerimizde savunma, havacılık ve uzay alanlarında farkındalık oluşturmak, onların bu sektörlere hazırlanmalarına katkıda bulunmak ve mezun olduklarında ilgili sektörlerde istihdamlarına imkan sağlayarak sektörlerin istenilen şartlardaki eleman ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olmaktır.

Proje, Marmara Üniversitesinde gerçekleştirilecektir. Proje kapsamında üye firmalarımız, Marmara Üniversitesinde öğrencilerle biraraya gelecek ve sektörel, mesleki ve teknik bilgiler ışığında öğrencilerin bilgilendirilmeleri sağlanacaktır.