ÜNİMETAL HASSAS DÖKÜM MAKİNE VE YEDEK PARÇA SAN. TİC. LTD. ŞTİ

Ünimetal Hassas Döküm, 2000 yılında mum ergitme yöntemi ile üretim yapmak üzere kurulmuş olup, ürün geliştirme, kalite, üretim yeteneği ve kapasitesi konularında lider durumdadır. Kalıp tasarımı ve üretimi, döküm, işleme, ısıl işlem, yüzey koruma ve montaj işlemlerini kendi bünyesinde organize ederek, müşterilerine bitmiş ürün sunmaktadır. Alüminyum, çelik, paslanmaz çelik, bakır bazlı ve özel alaşımlardan yaptığı dökümlerle Savunma, Havacılık, Otomotiv, Raylı Sistemler, Enerji, Medikal, Elektronik, Genel Makine sektörlerinin yurtiçi ve yurtdışı öncü kuruluşlarına hizmet etmektedir.
Ünimetal, 175 ton /ay çelik ve 35 ton/ ay alüminyum ergitme kapasitesine sahip tesisinde 1gr-105 kg çelik, 10gr-50 kg ağırlık aralığında parça üretimi yapmaktadır. Bünyesinde bulundurduğu son teknoloji 3D Hızlı Prototip sistemi, kalıp ihtiyacını ortadan kaldırarak müşterilerine tasarım özgürlüğü ve düşük adetli taleplerinde son derece hızlı bitmiş parça tedariki sağlamaktadır. Tüm metalürjik ve mekanik testlerin kendi laboratuvarlarında gerçekleştirilmesinden dolayı, süratle sonuç alınmakta ve bu sayede problem çözümü, maliyet ve zaman kontrolü Ünimetal’in müşteriye sunduğu anahtar kabiliyetleri olarak öne çıkmaktadır.
Kalıcı ve sürdürülebilir gelişimi sağlayan, değer katan, kuruma bağlılığı yüksek ve başarı için motive olmuş Ünimetal ekibi 24’ü mühendis, toplam 170 kişiden oluşmaktadır.
Ünimetal, AS 9100 ve ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ile NADCAP-Tahribatsız Muayene (NDT) sertifikasyonlarına sahiptir.
Ünimetal Türkiye’nin ilk EICF (Avrupa Hassas Dökümcüler Federasyonu) üyesidir.

Hassas Döküm

Hassas Döküm

Hızlı Prototipleme

Hızlı Prototipleme

Isıl İşlem

Isıl İşlem

Tasarım, Kalıp ve Talaşlı İmalat

Tasarım, Kalıp ve Talaşlı İmalat

Proje Odaklı Çözümler

Proje Odaklı Çözümler

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.