Özenpres Mak.San.Tic.Ltd.Şti.

Hakkımızda;

Şirketimiz 1976 yılında oto yan sanayinde faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Yaklaşık 7000 metrekare kapalı alanda faaliyet gösteren firmamızda, müşteri özel isteklerine uygun sac kalıp / fikstür ve bu yolla imal edilen parçaların kaynak / montaj ile birleştirilmesi yapılmaktadır.Otomotiv ve ağır vasıta sektörüne yönelik koltuk kızakları, oto krikoları, el freni, gaz pedalı, karoseri ve şasi parçaları, beyaz eşyada klima parçaları ve enerji sektöründe ise doğal gaz kutuları konusunda bilgi birikimine sahip olan firmamız şu an için sadece yurtiçine hizmet vermektedir.
IATF 16949:2016 Otomotiv Kalite Yönetim Sistemi, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi belgelerimiz bulunmaktadır.
Değişen zamana uyum sağlayarak ayakta kalınabileceğinin farkında olan firmamız, yenilikleri ve gelişmeyi imkanları dahilinde takip ederek kendi konusunda en iyi olma çabasındadır. Bu hedef doğrultusunda yurtdışına ihracat yaparak satış ve karlılığı arttırmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak gayreti içindeyiz.

Ürün gruplarımızdan başlıcaları;

* Oto koltuk kızakları,
* Oto krikoları,
* Gaz Pedal mekanizmaları,
* El Freni mekanizmaları,
* Karoseri ve şasi parçaları,
* Klima panelleri,
* Doğalgaz kutuları,
* Elektrik panelleri Motorlu Araç Motorları Ve Parçaları (Motor Vehicle Engines And Parts)

Sac Kalıp Tasarımı ve İmalatı

Sac Parça İmalatı

CMM (3D Ölçüm)

CNC işleri (3 eksen)

Tel Erezyon ( 4 eksen)

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.