OLCAY KİLİT SAN. VE TİC. A.Ş.

Olcay Kilit 1964 yılında genç girişimci Olcay Denizli tarafından şahıs şirketi olarak İstanbul’da kuruldu. Olcay Denizli, işe Türkiye’nin sınırlı koşullarında makine ve kalıp imalatı yaparak başladı. Sıkı ve disiplinli çalışma süreciyle günden güne güçlü bir firma haline geldi ve 1996 yılında kurumsallaşma temelleri atılarak limited şirket oldu.

Vizyonunu, “yakın gelecekte Türkiye ve Dünya pazarında alanında en üst seviyede yer almak” olarak belirleyen firmamız bu yönde güçlü adımlarla ilerlemeye devam etmektedir. Müşterilerine esnek tedarik süreci imkanı vererek kaliteli hizmet sunan firmamız, 2001 krizinden kısa bir süre sonra 2004 yılında ISO:TS 16949 belgesini Türkiye’de ilk alan firmalardan biri olmanın gururunu taşımaktadır.

2017 yılına gelindiğinde Olcay Kilit, işletme modelini ve ticari ünvanını Limited Şirket’ten Anonim Şirket olarak değiştirerek kurumsallaşma yolunda önemli bir adım atmış bulunmaktadır.

Müşterileri arasında Mercedes-Benz, EvoBus, MAN, Scania, Otokar, Temsa, Isuzu gibi uluslararası alanda söz sahibi ticari araç üreticileri bulunmaktadır.

Şuanda Türkiye’nin en köklü kilit imalatçılarından biri olan Olcay Kilit Sanayi ve Ticaret A.Ş, Pendik Kurtköy’de 5200 metrekare kapalı alana sahip fabrikasıyla ticari ve savunma sanayi araçları için kilit ve kilit aksamları üretmeye devam etmektedir.

Zırhlı Araç Kilitleri

Silindirler (Fişekler)

Kapı Kolları - Kontak Kilitleri

Kapı-Kapak Kilitleri

Depo Kapakları

Kurtağzı ve Sac Kilitler

Bagaj Kapağı Tutamakları

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.