KEYVAN HAVACILIK

Genel merkezi İstanbul’da bulunan Keyvan Havacılık, 20 yılı aşkın havacılık tecrübesine sahip Mehmet Keyvan tarafından kuruldu.

Keyvan Havacılık olarak özel jet danışmanlığı, havacılık modası ve havacılık yönetimi danışmanlığı ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamayı hedefleriz. Ticari ve özel havacılığı tasarım ve yüksek kalite ile buluştururuz. Havacılık yönetimi danışmanlığı kapsamında; havacılık, hukuk ve finans konularında profesyonel destek sağlarız.

Modayı teknolojiyle buluşturan tasarımcı ekibimiz; hava yolu şirketlerinin ülke kültürlerini göz önünde tutarak doğru materyallerle hava yolu şirket üniformalarına yeni bir görünüm kazandırır. Şirket içi mühendislerimiz ise üniformada kullandığımız yenilikleri ve teknolojileri geliştirmek için her geçen gün özverili bir şekilde çalışmaya devam ederler. Bu konuda geniş bir hizmet yelpazesi sunarken kalite, ileri teknoloji ve fiyat uygunluğu gibi ilkelerden ödün vermeyiz.

Sektördeki yerimizi deneyimli ve kalifiye ekibimiz ile sağlamlaştırırken, yıllar içinde edindiğimiz uzmanlığımızı havacılık endüstrisi ile paylaşırız.

Keyvan Havacılık olarak; havacılık alanında inovatif teknoloji projelerini geliştiren ve hayata geçiren, lider firma olma yolunda hızla ilerleyen, uluslararası arenada Türkiye’nin önemli markalarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Havacılık Yönetimi

Havacılık Yönetimi

Üniforma

Üniforma

Aksesuar

Aksesuar

Özel Jet Danışmanlığı

Özel Jet Danışmanlığı

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.