AYB ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİK ANONİM ŞİRKETİ

AYB ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİK ANONİM ŞİRKETİ, Üçüncü Kuşak bir Aile Şirketi olarak Küresel Genişleme ve Milli Faydalılık temel hedefleri üzerine inşa edilmiştir.
Genişleme hedefimiz, yıllardır süren çalışmalarımızın sonucunda  AYB Endüstri A.Ş. 'nin  çok kısa bir süre içerisinde Endüstriyel Motorlar ve Güç Üniteleri, Madencilik, Marine Uygulamalar ve Savunma Sanayiinde kullanılan Dizel Motor Yakıt Sistemleri için Dünya çapında en büyük yedek parça tedarikçilerinden biri haline gelmesini sağlayacaktır.
Uluslararası arenada bu genişlememizi sürdürürken;
Tersine Mühendislik yöntemleriyle elde ettiğimiz Yüksek Teknolojili Dizel Motor Yakıt Sistemleri ne ait en kritik parçaların‘’YENİDEN ÜRETİMİ’’ konusundaki bilgi birikimimizi ‘’MİLLİ FAYDALILIK‘’ hedefimiz çerçevesinde; Türk Savunma Sanayii, Endüstriyel Motorlar ve Güç üniteleri, Petrol Arama, İnşaat ve  Madencilik sektörlerinin hizmetine sunarak, tedariği tamamen ithalata ve yabancı tedarikçilere dayalı kritik öneme sahip bu parçalar  nedeniyle yaşanan  ve yaşanabilecek olan Döviz kaybı ve hizmet aksamalarına son vermek en büyük hedefimizdir.

Motorlu Araç Motorları Ve Parçaları (Motor Vehicle Engines And Parts)

Dizel Motor Yakıt Sistemleri

Tersine Mühendislik

Dizel Yakıt Enjektörleri

Dizel Motor Modernizasyon Sistemleri

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.