ANR MAKİNA SAN. İÇ VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ.

ANR Mühendislik, Türkiye’de Hidrolik Silindir endüstrisi alanında faaliyetlerine 2009 yılında başlamıştır. ANR, Ahmet Cengiz Çelik tarafından kurulmuştur ve üretim tecrübesi ve kalitesi ile ülke genelinde hak ettiği itibara ulaşmıştır.

Hidrolik Silindirlerin yanı sıra, ANR; Şanzıman ve Motor Şanzıman Elemanları, Uçak Özel Yedek Parçaları, Ticari Araç Yedek Parçaları ve Traktör Yedek Parçaları. Bugün ANR, ürünlerinin% 95’ini Avrupa pazarına yaklaşık 85 çalışanı ve hidrolik silindir endüstrisinde 10 yıllık deneyimiyle ihraç ediyor.

ANR Mühendislik, tasarım ve üretim aşamalarında Bilgisayar Destekli Tasarım (CAD), Bilgisayar Destekli Üretim (CAM) ve Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) sistemleri gibi gelişmiş yazılım uygulamaları kullanmaktadır. Müşterilerimiz için zorlu sorunları çözme taahhüdümüzün bir parçası olarak ANR mühendisliği, bileşen parçalarını zamanında ve uygun maliyetli bir şekilde yeniden üretmemizi sağlayan tersine mühendislik hizmetleri geliştirmiştir.

ANR Mühendislik, Kalite Yönetim Sistemi ve Ölçüm Sistemleri Laboratuvarı’nı kurmuştur. 3D ölçüm cihazı (Faro CMM) ile hassas işlenmiş parçaların ölçümleri hızlı ve güvenilir bir şekilde rapor edilir.

Özel Hidrolik Silindir ve

Özel Hidrolik Silindir ve

Bileşenleri Şanzıman ve Motor

Bileşenleri Şanzıman ve Motor

Şanzıman Elemanları

Şanzıman Elemanları

Uçak Özel Yedek Parçaları

Uçak Özel Yedek Parçaları

Ticari Araçlar Yedek Parçav

Ticari Araçlar Yedek Parçav

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.