ALTINAY HAVACILIK VE İLERİ TEKNOLOJİLER SAN. TİC. A.Ş.

1993 yılında Türkiye’nin ilk 6 eksenli endüstriyel robotunu geliştiren ve üreten Altınay Robot Teknolojileri, yurtiçi ve yurtdışında anahtar teslim olarak tamamladığı robotlu otomasyon projelerinin yanı sıra, 2006 yılından beri milli kaynaklar ve üstün nitelikli iş gücünü temel alarak Savunma ve Havacılık Endüstrisine yönelik yüksek katma değerli, özgün, insana ve çevreye duyarlı ürünler geliştirerek ülkemizin teknolojik gelişimine yön vermeyi hedeflemektedir.

Yahşiyan, Kırıkkale’de bulunan Mühimmat Ayırma Ayıklama Tesisi ve Mühimmat Islah, Geliştirme ve Yenileştirme Merkezi projelerinde Roketsan’ın alt yüklenicisi olarak başarıyla teslim edilen mühimmat söküm ve kesim sistemlerinin ardından NATO NSPA yüklenicisi olarak GATA Medikal Tasarım Yönetim Merkezi projesinde görev almıştır. 2010 yılından itibaren elektro-mekanik sistem tasarım, imalat ve devreye alma çalışmaları ile Aselsan, Roketsan ve Tübitak MAM gibi kuruluşlara alt-sistem tedariği sağlayan Altınay Havacılık ve Savunma bölümü; 2014 yılında Altınay Havacılık ve İleri Teknolojiler A.Ş. adıyla yapılanarak Türkiye’nin İnovasyon Merkezi Teknopark İstanbul’da Mühendislik ofisi ve Gebze’de 1000 m2’lik imalat ve montaj alanı ile devraldığı bayrağı ileri taşımaktadır.

Altınay Havacılık ve İleri Teknolojiler; elektro-mekanik ve pnömatik eyleyiciler, hareket platformları, mastlar, özgün tasarım robot ve manipülatörler, döngüde donanım test sistemleri, insansız hava araçları, insansız kara platformları, mühimmat söküm, ayrıştırma ve kesim sistemleri ile geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Alt-sistem ve sistem entegrasyon projelerinde tamamen müşteri isterlerine yönelik özgün tasarımların yanı sıra, kalifikasyonu tamamlanmış rafta hazır ürünleri ile Savunma ve Havacılık ve Genel Endüstriye hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Robot Teknolojileri

Robot Teknolojileri

Havacılık ve İleri teknolojiler

Havacılık ve İleri teknolojiler

Otomotiv üretim teknolojileri

Otomotiv üretim teknolojileri

 Cam işleme

Cam işleme

İntralojistik & Otomatik Depolama

İntralojistik & Otomatik Depolama

Endüstriyel Otomasyon ve Montaj

Endüstriyel Otomasyon ve Montaj

Fek Fesih Sistemleri

Fek Fesih Sistemleri

Enerji Sistemleri

Enerji Sistemleri

Hareket Sistemleri

Hareket Sistemleri

İnsansız Sistemler

İnsansız Sistemler

Üretim Sistemleri

Üretim Sistemleri

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.