Alfasis Bilişim ve Görüntü Teknolojileri LTD. ŞTİ.

ALFASİS BİLİŞİM teknoloji tasarımı, mühendislik, bilgi teknolojileri geliştirme ve danışmanlık hizmetleri ile gelecek nesil teknolojik servisleri sunmak amacıyla 2016 yılında başında beş yatırımcının bir araya gelerek kurduğu bir şirkettir. Müşterilerine rekabetçi piyasa koşullarında en uygun ve kaliteli çözümleri üretmeyi temel ilke edinmiştir. Bu ilke ile müşterilerilerinin inovasyon eğrisinin ötesinde geçmelerini sağlamayı hedeflemektedir.
ALFASİS BİLİŞİM kurum ve kuruluşların stratejik çözüm ortaklığını yaparak, bu kurum ve kuruluşların bulundukları sektörde liderlik ve hareketliliğini sürdürebilmeleri için , büyük veri de dahil olmak üzere ileri seviye teknoloji çözümlerinin oluşturulmasını sağlayarak ve bulut teknolojileri sayesinde değişen dünyada dönüşümlerine ve gelişmelerine yardımcı olmaktadır.
ALFASİS BİLİŞİM olarak müşterilerimize karşı sorumluluğumuzun sadece bir iş ilişkisi olmadığının farkındalığı ile onlarla beraber bir kader ortaklığı olduğunun farkındayız. Bu nedenle, ahlaki değerlerin ve dürüstlüğün şirketimizin temel ilkesi olarak ön planda tutulmasına bütün çalışanları ve çözüm ortaklarıyla beraber özellikle önem vermektedir.

Anten Teknolojileri (Antenna Technologies)

Cihazlar ve Elektromekanik Yapılar (Devices and electromechanical Structures)

Elektronik Karşı Tedbir - Haberleşme (ECM - Communications)

Lazerler ve Lazer Bileşenleri (Lasers and Laser Components)

Fotokapan

Bilişim Ve Görüntü Teknolojileri

Biokütle

Biyometrik Sistem Çözümleri

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.