ELFATEK ELEKTRONİK MAKİNA VE OTOM. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

İletişim

ELFATEK ELEKTRONİK MAKİNA VE OTOM. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Endüstriyel elektronik sektöründeki tecrübesini, 2006 yılında Vinç uzaktan kumanda sektörüne taşıyan Elfatek Elektronik’in kurucuları, TÜBİTAK’ın proje desteği ile Türkiye’de ilk 80 kanallı ve 120 saat çalışma süresine sahip vinç uzaktan kumandalarını üretmiştir.
Elfatek kumandalarının tüm elektronik, yazılım ve mekanik parçalarını kendi bünyesinde üretmektedir. Bugüne kadar yaptığı teknolojik alt yapı yatırımları ve sürekli AR-GE çalışmaları ile Elfatek Türkiye’nin lider vinç uzaktan kumanda imalatçısı ve tasarımcısı durumuna gelmiştir.
Bünyesinde bulundurduğu genç ve dinamik mühendis kadrosu ile sanayinin ihtiyacı olan yüksek performanslı ve kaliteli ürünler geliştirebilmek için faaliyetlerine devam etmektedir.
Kazanılan yeteneklerine yetenek katabilen, kendi milli ürünlerini geliştiren, özgün ürünlerini dış pazarlara da satabilen, müşteri memnuniyetini sağlamış, yurt içinde ve yurt dışında lider bir kuruluş olma yolunda güçlü ve emin adımlarla ilerleyen ELFATEK ELEKTRONİK bir dünya markası olmayı hedeflemekte ve her geçen gün hedefine biraz daha yaklaşmaktadır.

Ürün Grupları

• Kumanda

• Siren

• Aşırı Yüksistemleri

Sektörü

 3D Metal Yazıcı/  Döküm/  Endüstriyel Makinalar ve Üretim Ekipmanları/  Hava Platformları Üreticileri/  İş Makineleri ve Yer Ekipmanları/  Kimya ve Petrokimya/  Mühendislik/  PCB Tasarım / Baskı/  Sensörler/  Simülasyon Sistemleri/  Yazılım Geliştirme/ Araç Üstü Ekipmanları Üretimi/ Deniz Platformları Üreticileri/ İnsansız Hava Aracları (İHA - SİHA)/ Kara Platformları Üreticileri