DÖRT METAL KİMYA İÇ VE DIŞ MİMARLIK İNŞAAT TAAH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

İletişim

DÖRT METAL KİMYA İÇ VE DIŞ MİMARLIK İNŞAAT TAAH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Şirketimiz 1993 yılında kurulmuş ve metal sektörünün çeşitli alanlarında çalışma yaptıktan sonra “insan ve çevre sağlığı ile teknolojinin birlikte kullanımı” için uzun yıllar AR-GE çalışmalarına dönüş yapmıştır. Uzun yıllar yapılan çalışmalar neticesinde, nano teknoloji ile Gold Statik işlemi  ile adlandırdığımız yeni bir yöntem geliştirip başarmış olmamız ve ülke ekonomisine kazandıracak olmamız göğsümüzü kabartmıştır. Özellikle paslanmaz ürünler başta olmak üzere metal ve alaşım guruplarına yapılan nano Gold Statik işlemi sonucunda; insan ve çevre üzerinde kanserojen etki başta olmak üzere olumsuz şartlar kaldırılmış “İnsan sağlığına hizmet eden teknolojik buluşlar ” gerçekleştirilmiştir.

Korozyonu tamamen ortadan kaldıran, muhtelif asit guruplarına dayanıklı, bio uyumlu, yüksek ısıya ve soğuğa dayanıklı, yüzey sertliğini güven seviyesine yükseltirken esnekliği koruyan bu nano teknoloji Gold Statik işlemlerinden geçmiş ürünleri, başta Ülkemize kazandırmanın onurunu yaşarken ticari olarak 2012 yılından itibaren insanlık hizmetine arz etmiş bulunmaktayız.

72 sektöre hizmet verebilen Şirketimiz, teknik eleman kadrosuyla bir yandan AR-GE çalışmalarını sürdürürken diğer yandan bazı üniversite ve kurumlara akademik destek vermektedir. Bunun yanında birçok firma ve şahıslara, metalin iyileştirilmesi alanında, insan ve çevre sağlığına duyarlı projeler gerçekleştirip, ürün olarak da hizmet vermekteyiz. Uluslararası rekabet ve standartları sağlamak için ürünlerimize RoHS belgesi almış bulunmaktayız.

Ürün Grupları

• PVD Makinesi
• PVD Kaplama

Sektörü

 Metal İşleme