DENKA METAL San.ve Tic.A.Ş.

İletişim

DENKA METAL San.ve Tic.A.Ş.

DENKA METAL ‘Metalin Sanatsal Görünüşüsloganıyla sanayici ve yatırımcı geleneğinin son halkası olarak 2015 yılında Kayseri Mimar Sinan Organize Sanayi Bölgesi’nde 9.000 m2 kapalı toplam 12.000 m2 alan üzerinde faaliyete başlamıştır. Metal İşleme sektöründe yenilikçi anlayışı ve kendi markasıyla ürettiği özgün ürünlerle kısa zamanda adını ülke çapında duyuran DENKA METAL sahip olduğu son teknoloji makine parkı ve profesyonel ekibiyle müşterilerine optimum çözümler sunmaktadır.

DENKA METAL started its activities in Kayseri Mimar Sinan Organized Industrial Zone in 2015, on a total area of ​​12,000 m2 with a closed area of ​​9,000 m2, with the slogan of “Artistic View of the Metal“. DENKA METAL, which has become known throughout the country in a short time with its innovative understanding and original products produced under its own brand in the metal processing sector, offers optimum solutions to its customers with its state of the art machinery and professional team.

Taşıma, Depolama ve İşletme ekipmanları imalatı, kabin imalatı, Makine Sac Parçaları ve Muhafazaları, Özel tasarım talepleri ve prototip imalatı, Farklı tip ve modellerdeki uçak veya helikopterler için ölçü üzerine tasarlanan sehpa, dok ve platform imalatları.

Sektörü

 Boya ve Kaplama/  İş Makineleri ve Yer Ekipmanları/  Metal İşleme/ Araç Üstü Ekipmanları Üretimi