DENGE HAVALİMANI EKİPMANLARI SAN. VE TİC. A.Ş.

İletişim

DENGE HAVALİMANI EKİPMANLARI SAN. VE TİC. A.Ş.

DENGE, Türkiye’de 30 yılı aşkın tecrübesi ile lider olmuş Yer Hizmet Ekipmanları üreticisidir. 1982’den beri, sektöründe öncü ve pazarda saygın bir yer edinerek marka olmuş olan DENGE, imalatını yaptığı Havaalanı Yer Hizmet Ekipmanlarını, Türkiye ve dünyada 60 tan fazla ülkeye pazarlamaktadır. DENGE, ürünlerini 3 ana kategoride gruplar. Bunlar, Yer Hizmet Ekipmanları, Yolcu Bagaj Transfer Sistemleri ve Kargo Transfer Sistemleridir. İmal ettiği bu ürünlerin yanı sıra, saygın bazı markaların Türkiye temsilciğini de yapmaktadır.
DENGE, İstanbul’daki ve Sakarya’daki 4 üretim biriminde yaklaşık 11000 m2 kapalı alanda üretim yapmaktadır. DENGE, ISO 9001:2008 kalite yönetim sertifikasına sahip olup, ürünlerinin tamamı CE belgelidir. Ayrıca imal edilen her ürün, sistem, ve komponent yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda patent ve faydalı model olarak koruma altına alınmıştır. Ek olarak, değişen pazar koşullarına adapte olmak için, 30. yılında ürün gruplarına çevreci olan elektrikli ekipmanları da katarak, sektörde öncü ve gelişimci kimliği devam ettirmektedir.
DENGE Havalimanı Ekipmanları’nın vizyonu, sanayinin profesyonelleri için global olarak tercih edilen Yer Hizmet Ekipmanları üreticisi olmaktır. Misyonu, vizyonunu desteklemek ve ona ulaşmak için gereken tüm değerleri firmaya katarak optimum noktada bir tedarikçi olmaktır.

Ürün Grupları

• Yer Hizmet Ekipmanları
• Yolcu Bagaj transfer
• Kargo transfer sistemleri

Sektörü

 Havacılık/  İş Makineleri ve Yer Ekipmanları/  Mühendislik