BİTES SAVUNMA, HAVACILIK VE UZAY TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞTİ.

Hakkında

Ürün Gruparı

İletişim

BİTES Savunma ve Havacılık; 2001 yılında kurulmuş, 2004 yılında Savunma sanayi sektörüne girmiş, %100 Yerli, 120 kişiye ulaşan uzman kadrosu ile milli ve yüksek teknoloji odaklı bir savunma sanayi şirketi olarak ülkemize hizmet etmektedir.
BİTES; Savunma, havacılık ve uzay endüstrilerinin gereksinimlerine yönelik Eğitim/Simülasyon çözümleri, Sanal ve Artırılmış Gerçeklik uygulamaları, Küresel İstihbarat ve Uzaktan Algılama yazılımları ile görev kritik sistemler için gömülü yazılımlar geliştiren teknoloji tabanlı yenilikçi bir şirkettir. Şirket en son yazılım teknolojilerini uygulayarak yeni nesil görev planlama, görev destek, lojistik ve aviyonik yazılım çözümleri sunmaktadır. Yapay zekâ, sürü zekâsı, robotik sistemler, giyilebilir teknolojiler, artırılmış gerçeklik, görüntü ve sinyal işleme gibi teknoloji alanlarında başarılı Ar-Ge faaliyetleri yürütmektedir.
BİTES, 2014 yılında, ABD’nin önde gelen Simülasyon ve Eğitim Endüstrisi yayınlarından Military Training Technology dergisi tarafından, dünyanın en önemli 100 Simülasyon Firması arasında gösterilmiş ve 2015 ve 2016 yıllarında, Deloitte Fast 50 En Hızlı Büyüyen Teknoloji Şirketleri arasına girmiştir.
Kurulduğu günden itibaren, fonksiyonel çözümler üretmekte olan BİTES, sürekli gelişim ve fark yaratma stratejileriyle sektörde önemli bir yer edinmiştir. Geçen yılların sonucunda genç ve dinamik yapısına, deneyim ve sürdürülebilirliği de ekleyen BİTES, Ar-Ge’ye yatırım yapan ve dünyaca takip edilen başarılı bir firma olarak gelişimini şevk ve hızla sürdürmektedir.ccccccc

 • Yazılım Geliştirme
  Eğitim Simülasyon Teknolojileri
  Coğrafi Bilgi Sistemleri
  Artırılmış Gerçeklik Uygulamaları
 • 0(312) 210 12 56
 • 0(312) 210 12 58
 • www.bites.com.tr
 • bites@bites.com.tr
 • Taşpınar Mah. İncek Bulvarı 2855. Cadde No:74 Gölbaşı/ANKARA