BEKTAŞ METAL SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

İletişim

  • 90 (0) 262 502 11 81
  • www.bektasmetal.com.tr
  • info@bektasmetal.com
  • Çerkeşli OSB Mahallesi IMES 10. Cadde No:24 Dilovası / Kocaeli, TÜRKİYE

BEKTAŞ METAL SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

Bektaş Metal 2017 yılında Bektaş ailesi tarafından otomotiv sanayinde etkin ve verimli bir firma olmak adına otomotiv yedek parça ve E-Bike komponent parçalarının imalatı konusunda  hizmet etme amacıyla kurulmuştur. Otomotiv sanayiinin öncü firmalarından Bosch’a yan sanayi olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Robot otomasyon kontrollü döküm tezgâhları ve CNC işleme tezgahları ile teknolojik gelişime her zaman açık bir yapıda olmuştur. Firmamızın hassas talaşlı imalat süreci içerisinde bu teknolojilerin kullanılarak işlenen parçalara özel, kalite ve verimliliği artırıcı nitelikte birçok CNC kontrollü sistemler geliştirilerek kullanılmıştır. Toz boya kaplama faaliyetleri de otomasyon ağırlıklı olarak uygulanmaktadır.

Teknolojiye meraklı aile yapısı, robotik ve kontrol sistemlerinin otomotiv dünyasında yaşattığı paradigma değişiminin sunduğu potansiyel ile birlikte firmamız 2017 yılından itibaren üretilmesi amacıyla yoğun bir çalışma sürecine girmiştir.

Ürün Grupları

  • E-Bike Komponent Parçaları
  • Endüstriyel Parçalar

Sektörü

 Aydınlatma/  Beyaz Eşya/  Boya ve Kaplama/  Döküm/  Elektrik Motorları/  Haberleşme ve Anten Sistemleri/  İş Makineleri ve Yer Ekipmanları/  Isıl İşlem ile Metal Şekillendirme/  Metal İşleme/  Motor ve Transmisyon/  Mühendislik/  Otomotiv ve Yedek Parçaları/  Savunma Teçhizatları, Tekstil, Gıda/ Araç Üstü Ekipmanları Üretimi/ Kara Platformları Üreticileri