ANDASİS ELEKTRONİK SAN. VE TİC. A.Ş.

İletişim

ANDASİS ELEKTRONİK SAN. VE TİC. A.Ş.

Andasis A.Ş. olarak 2016 yılında kurulmuş, endüstriyel ve askeri standartlarda özellikle haberleşme alanında elektronik cihaz tasarımı ve üretimi yapan bir firmayız. Donanım, yazılım ve mekanik tasarımlarımızı kendi bünyemizde tamamen yerli ve milli olarak geliştirmekteyiz. İstanbul Teknopark’ da bulunan ofisimizde tasarım faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Savunma sektöründe Ağır çevre koşulları ve EMI/EMC şartlarını sağlayan kablolu ve kablosuz askeri haberleşme sistemleri geliştiriyoruz. Bu kapsamda; kablolu IP iletişim birimleri kapsamında OSPF, BGP ve PIM destekli routerlar; yönetilebilir L2 anahtarlar geliştiriyoruz. Kablolu ürünler; Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 100Base-Fx veya 1000Base-X fiber ve xDSL arayüzlerine sahiptir. Kablosuz haberleşme birimleri kapsamında ise ISM bandında çalışan IP tabanlı çözümler sunuyoruz. Otomotiv Sektöründe kapalı ve açık alan araç takip ve monitörleme sistemleri üretiyoruz. Yeni nesil araç haberleşme sistemleri için 802.11p tabanlı V2V ve V2R çözümleri geliştiriyoruz. Akıllı fren, sürücü uyarı sistemleri kapsamında ADAS sistem çözümleri üretiyoruz.

Ürün Grupları

  • Endüstriyel/Ticari Ethernet Anahtar/Yönlendirici/Erişim Noktası Cihazları
  • Ağ Yönetim Yazılımları
  • Askeri Haberleşme Cihazları
  • Otomotiv Standartlarında Elektronik Kontrol Birimleri ve Takip Sistemleri
  • Endüstriyel IoT Birimleri

Sektörü

 Haberleşme ve Anten Sistemleri/  Havacılık/  Mühendislik/  Otomotiv ve Yedek Parçaları/  Robotik Otomasyon/  Savunma Teçhizatları/  Yazılım Geliştirme