AKTİF SAVUNMA SANAYİ LTD.ŞTİ.

İletişim

AKTİF SAVUNMA SANAYİ LTD.ŞTİ.

Aktif Sav. San. Ve Tic. Ltd. Şti. 2015 yılında Güvenlik kuvvetlerinin toplumsal olayların önlenmesinde ihtiyaç duydukları ürünleri, düşük maliyetli ve kaliteli ürünlerle karşılamak ve AR-GE faaliyetlerinde sürekliliği sağlayarak ürün yelpazemizi artırmak amacıyla kurulmuştur.

Piroteknik malzeme üretimi konusunda teknoloji ve özgün ürün üreten, dünya pazarında da tanınan ve aranan bir firma olmak maksadıyla yola çıkan firmamız, elle atılan Sis ve Göz yaşartıcı Gaz El Bombası, Tüfekle atılan 37/38 mm ve 40 mm Gaz fişekleri, Ses ve Işık Fünyesi (Flashbang), Rubberball gibi piroteknik malzemelerin üretilmesinin yanı sıra, 37/38 mm ve 40 mm Gaz tüfeklerinin tedarikçisi konumundadır.

 Türkiye’nin en saygın kurumlarından olan “Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu” (TÜBİTAK) ile müştereken, teknik bilgi seviyemizi ve sahip olduğumuz yeteneklerimizi geliştirmek en önemli hedefimizdir.

Ürettiğimiz ürünler zorlu testlere tabi tutularak, en kaliteli ürünün elde edilmesi temel amaçlarımızdan birisidir. Bu olağanüstü çalışmanın sonucunda ürünlerimiz, Türk Güvenlik Kuvvetleri ile dünyanın çeşitli ülkelerinde büyük bir ilgi ile karşılanmış ve yoğun talep almaya başlamıştır. Kaliteli ürünü en ekonomik fiyata tedarik etme amacına yönelik faaliyetlerimize büyük bir özveri ile devam etmekteyiz.

Ürün Grupları

  • Elle Atılan Sis ve Göz Yaşartıcı Gaz El Bombaları,
  • 37/38-40 mm Tüfek ile Atılan Gaz Fişekleri
  • Ses ve Işık Fünyesi (Flashbang)
  • Gösteri El Bombası
  • Darbe Etkili Kauçuk Fişek (Rubberball)
  • 2 Kg’lık Sis Kutusu

Sektörü

 Mühimmat Üreticileri/  Silah Üreticileri